Yerelin Sesi

İzmir’deki 96 Market ‘Eve Hizmet’ Başlattı

İzmir’deki 96 Market ‘Eve Hizmet’ Başlattı
06 Nisan 2020 - 10:17

İzmir’deki 96 Market ‘Eve Hizmet’ Başlattı

 

İzmir Ticaret Odası (İZTO), 12. Gıda ve Tüketim Maddeleri Perakende Satıcıları Grubu firmalarının önerisiyle, 65 yaş ve üzeri vatandaşların market ihtiyaçları evlerine götürülecek. Kampanya kapsamında 11 zincir mağazanın toplam 96 şubesi, 50 lira ve üzeri alışveriş yapılması halinde alınanları vatandaşın evine teslim edecek.

İZTO üyesi olan marketlerin katılımıyla gerçekleştirilen proje kapsamında, risk grubunda bulunan 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın, 50 TL ve üzeri market ihtiyaçları kapılarına kadar götürülecek. ‘Sen Evinde Kal, Biz Seninleyiz’ sloganıyla başlatılan kampanyada vatandaşlar listeli zincir marketlerden evlerine yakın olanı seçip, ihtiyaçlarını telefon ile bildirecek. Sipari alan market yetkilileri tüm ev ve gıda ihtiyaçlarını kapılarına kadar götürüp teslim edecek.

“HAYATI KOLAYLAŞTIRMAK İSTİYORUZ”
Vatandaşların hayatlarını kolaylaştıracak projeler hakkında yoğun çalışmalar sürdürdüklerini ifade eden İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, “65 yaş üzeri vatandaşlarımıza sokağa çıkma yasağı getirilmesi, bu kişilerin günlük hayatlarını sürdürmelerini maalesef güçleştirdi. Biz de üyelerimizle birlikte ‘Sen evinde kal, biz kapındayız’ kampanyasıyla, bu vatandaşlarımızın hayatlarını bir nebze de olsa kolaylaştırmayı hedefliyoruz” dedi.

11 FİRMANIN 96 ŞUBESİ
Acem, Barış Gross, Başdaş, Bekir Ulupınar, Boyumar, Fırat AVM, İN-AL, Kibaroğlu, Özuygar, Salı Pazarı ve Sarıkaya zincir marketlerinin katılımıyla gerçekleşen kampanyada yer alan marketlerin listesine İzmir Ticaret Odası web sitesi http://www.izto.org.tr/tr/market-listesi adresinden ulaşılabiliyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi