İzmir Orman Bölge Müdürlüğü, 16.Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Fuarı'nda - Yerelin SesiYerelin Sesi

6 Aralık 2021 - 05:22

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü, 16.Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Fuarı’nda

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü, 16.Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Fuarı’nda
Son Güncelleme :

23 Ekim 2021 - 12:03

reklam

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü, 16.Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Fuarı’nda

Tüketicilerin ve üreticilerin buluşmasına ev sahipliği yapan, doğanın tüm güzelliklerine ayna tutan ve ziyaretçilerine sunan 16.Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Fuarı 21.10.2021 Perşembe günü start aldı.

Orman Genel Müdürlüğü Fidanlık ve Tohum İşleri Daire Başkan Yardımcısı Mustafa Mukan Yazar ve Bölge Müdür Yardımcısı Adil Koçarslan da fuara katılarak Bölge Müdürlüğümüz standını ve diğer katılımcılara ait standları ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında kendilerine Bölge Müdürlüğümüz Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Nedim Bozkurt, Ağaçlandırma Şube Müdürü Hasan Ali Demir eşlik ederek fuar standlarını ziyaret ettiler.

Ödemiş Belediyesi Fuar Alanı’nda başlayan 16.Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Fuarı 21-24 Ekim tarihleri arasında devam edecek.

Fuara Fidanlık ve Tohum Islahı Daire Başkan Yardımcısı Mustafa Mukan Yazar, İzmir Orman Bölge Müdür Yardımcısı Adil Koçarslan, Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Nedim Bozkurt, Ağaçlandırma Şube Müdürü Hasan Ali Demir, Bayındır Orman İşletme Müdürü Yavuz Karadağ, Muradiye Orman Fidanlık Müdürü H.Güven Çakır, Torbalı Orman Fidanlık Müdürü Ali Sarıbaş kurum personeli ve çok sayıda vatandaş katıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.