Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

İzManço’dan Alsancak’ta Çim Buluşması

İzManço’dan Alsancak’ta Çim Buluşması
511 views
26 Haziran 2019 - 14:33

Sosyal sorumluluk projesi olarak 2014 yılında kurulan İzManço, Barış Manço öğretilerini gençlere aktarmayı amaçlıyor. Başlangıçta İzmir’de ‘Barış abiyi sevenler’ olarak çıktıkları yolda büyüyerek tüm Türkiye’ye yayılmayı başardılar. Barış Manço ailesi ve Barış Manço Derneği ile birçok projeye imza atan İzManço ailesi 28 Haziran 2019 tarihinde 19:30 – 22:30 saatleri arasında Alsancak Vapur İskelesi önünde İzManço Çim Buluşması etkinliği düzenleyecek.

Aylık olarak İzManço buluşması düzenleyen ekip, Barışsever dostlar ailesine her ay en az yeni bir üye katıyor. Katıldıkları sosyal projeler ve sokak etkinlikleriyle Barış Manço’nun anısını ve şarkılarını yaşatan İzManço ailesi, Barış Manço’nun doğum gününde ve ölüm yıldönümünde çeşitli etkinlikler düzenliyor.

İzManço: “Barış Manço sevgisiyle dolu onun yolunda daima bir arada olan tamda O’nun deyimiyle 7’den 77’ye adam olmuş ve olacak herkesin buluştuğu ortak noktamızdır.” düşüncesinden hareketle kurulan barışın izinde olan dostlar demektir.

Etkinliklerine bir yenisini daha ekleyecek olan İzManço ailesi ‘barışseverler’ olarak yeni aile üyelerini bekliyor. 28 Haziran Cuma günü Alsancak Vapur İskelesi önünde Barış Manço şarkılarıyla birlikte saat 19.30’da İzManço Çim Buluşması etkinliğine davetlisiniz.

İzManço sosyal medya hesapları:

https://www.instagram.com/izmanco/
https://www.facebook.com/izmanco/

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.