Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

İyi Parti İl Başkan Yardımcısı kalp krizi sonucu hayatını kaybetti

İyi Parti İl Başkan Yardımcısı kalp krizi sonucu hayatını kaybetti
181 views
25 Kasım 2020 - 21:06

 

İyi Parti İl Başkan Yardımcısı kalp krizi sonucu hayatını kaybetti

Bahri Karataş ( KHA)

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı İyi Parti İzmir il Başkan Yardımcısı Opr.Dr. Murat Gök, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

45 yaşındaki Murat Gök’ün genç yaşta yaşamını yitirmesi, başta ailesini ve tüm sevdiklerini derinden üzdü.

Murat Gök kimdir :

Dr.Murat Gök 1975 K.Maraş doğumludur.İlk ve Orta öğrenimini İskenderun’da tamamlamıştır,1993 yılında girdiği ÖYS sonrası Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) Tıp bölümü’nde yüksek öğretim hayatına başlamıştır.2000 yılında Tıp Doktoru ünvanı ile mezun olmuş, aynı yıl Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda (TUS) Türkiye 10. su olarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisası yapmaya kabul edilmiştir.2005 yılında ihtisasını tamamlayarak Uzman Doktor olarak meslek hayatına başlamıştır.8 yıl boyunca Muş ve Balıkesir’de kamu hastanelerinde Operatör Dr. ve Başhekim olarak görev yaptıktan sonra 2013 yılından itibaren İzmir’de özel sektörde çalışmaya başlamıştır.3 yıl Özel Gazi Hastanesi’nde çalışmış olup,4 yıldır İzmir Alsancak’ta kendisine ait olan kliniği’nde hizmet vermeye devam etmektedir.

Gebelik takibi, Laparoskopik Cerrahi, Jinekolojik Onkoloji ve Endometriozis Cerrahisi,HPV enfeksiyonları-tedavisi ve Genital Estetik-Lazer uygulamaları özellikle ilgilendiği ve tecrübe sahibi olduğu konu başlıklarıdır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.