Yerelin Sesi

İYİ PARTİ BAYRAKLI İLÇE TEŞKİLATINDAN DEV GÖVDE GÖSTERİSİ

İYİ PARTİ BAYRAKLI İLÇE TEŞKİLATINDAN DEV GÖVDE GÖSTERİSİ
23 Nisan 2019 - 11:14


İYİ PARTİ BAYRAKLI İLÇE TEŞKİLATINDAN DEV GÖVDE GÖSTERİSİ 


İYİ Parti Bayraklı İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’na İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, İl Başkan Yardımcıları ile İYİ Parti Bayraklı İlçe Başkanı Erdinç Çobanoğlu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ile İYİ Parti mahalle temsilcileri ve 500 kişi civarında parti üyesi katıldı. 
Hakkari şehitlerini anarak başlayan toplantıda, İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar konuşma yaptı. Konuşmasında, Millet ittifakının gerekliliği ve seçimlerde elde edilen başarıya vurgu yaparak gelecek seçimlerde çok daha büyük başarılara ulaşacaklarının altını çizen Kırkpınar, yerelde Bayraklı ilçe teşkilatının başarılı çalışmalarından duyduğu memnuniyetlerini dile getirdi. 
İYİ Parti Bayraklı İlçe Başkanı Erdinç Çobanoğlu da, parti çalışmaları hakkında bilgilendirme yaparak, Millet ittifakı ile elde edilen seçim başarısından bahsetti. Çobanoğlu, Cumhurbaşkanı’nın Türkiye ittifakı çıkışına cevaben, böyle bir ittifakın olabilmesi için ülkemizdeki adalet, ekonomi ve kalkınma konularında yapılması gerekenler hakkında görüşlerini ve mevcut duruma eleştirilerini dile getirdi.
İlçe Seçim İşleri Başkanı Av. Bilge Özdemir, Bayraklı’daki seçim çalışmaları ve seçim sonuçları ile ilgili bilgi verdi, seçim çalışmalarına katılan üyelere teşekkür ederek, parti ilçe teşkilatı ve çalışmaları hakkında öneri yada eleştiride bulunmak isteyen katılımcı var ise konuşmak üzere söz hakkı verdi, ancak gerek teşkilat gerekse çalışmalar hakkında eleştiri getiren katılımcı olmadı. 
İYİ Parti Belediye Meclis üyelerinin katılımcılara tanıtılmasından sonra söz alan İlçe Teşkilat Başkanı Faruk Metin konuşmasında, İYİ Parti’nin Bayraklı’daki teşkilatlanması ve gelecek dönemdeki hedefleri hakkında bilgi verdi. Konuşmalardan sonra diğer partilerden istifa ederek İyi Parti ailesine katılan 80 civarındaki yeni üyeye il başkanı ve ilçe başkanı tarafından rozetleri takılarak toplantıya son verildi. 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi