Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

İhlas Pazarlama’dan depremzedelere destek

BAŞTA AFAD VE KIZILAY’IN KURMUŞ OLDUKLARI ÇADIR KENTLERDE HAYATLARINI İDAME ETTİRMEYE ÇALIŞAN VATANDAŞLARA BİR DESTEK DE İHLAS PAZARLAMA İZMİR ÇALIŞANLARINDAN GELDİ.

İhlas Pazarlama’dan depremzedelere destek
42 views
07 Kasım 2020 - 9:15

İzmir’de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremin ardından, Türkiye’nin dört bir yanından depremzedelere yardımlarda bulunulurken, İhlas Pazarlama İzmir çalışanlarından da depremzedelere destek geldi. Başta temel ihtiyaç malzemelerinin de olduğu birçok ürün çalışanlar tarafından vatandaşlara ulaştırıldı.

İzmir’de geçtiğimiz cuma günü meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde 114 vatandaşımız hayatını kaybederken, binden fazla kişi de yaralanarak hastanelerde tedavi altına alınmıştı. Depremin yaralarını sarmak için Türkiye’nin dört bir yanından depremzedelere el uzatan yardım kuruluşları ve STK’lar vatandaşların yeme içme ve barınma başta olmak üzere birçok ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor. Başta AFAD ve Kızılay’ın kurmuş oldukları çadır kentlerde hayatlarını idame ettirmeye çalışan vatandaşlara bir destek de İhlas Pazarlama İzmir çalışanlarından geldi. Depremzedelere temizlik malzemesi, maske, su ısıtıcısı, saç kurutma gibi temel ihtiyaç malzemelerinin yanı sıra, çeşitli gıdalar ile çocuklar için oyuncak yardımı yapıldı.

Vatandaşlara ulaştırılan yardım malzemeleri ile ilgili açıklama yapan İhlas Pazarlama İzmir Bölge Müdürü Erhan Arslan, “Çalışanlarımız, deprem sonrası insanlık icabı yapılması gereken yardımlarda bulundu. Allah bir daha böyle afetleri ülkemize yaşatmasın” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.