Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Hayatını kaybeden öğrencinin adı okul kütüphanesinde yaşatılacak

DENİZLİ’NİN ÇİVRİL İLÇESİNDE GEÇEN YIL KALP KRİZİNDEN DOLAYI HAYATINI KAYBEDEN 14 YAŞINDAKİ GÜLİN KORKUSUZ’UN İSMİ, ÖĞRETMENLERİ, ARKADAŞLARI VE HAYIRSEVERLER TARAFINDAN OKUL KÜTÜPHANESİNDE YAŞATILACAK.

Hayatını kaybeden öğrencinin adı okul kütüphanesinde yaşatılacak
30 views
17 Ocak 2021 - 11:13

Denizli’nin Çivril ilçesinde geçen yıl kalp krizinden dolayı hayatını kaybeden 14 yaşındaki Gülin Korkusuz’un ismi, öğretmenleri, arkadaşları ve hayırseverler tarafından okul kütüphanesinde yaşatılacak.

Çivril ilçesinde geçen yıl kalp krizinden dolayı hayatını kaybeden 14 yaşındaki Gülin Korkusuz’un adını yaşatmak için arkadaşları, öğretmenleri ve hayırseverler tarafından bir kütüphane oluşturuldu. Okuldaki sınıflardan biri kütüphane haline dönüştürülürken okul müdürü ve öğretmenler kütüphane yapımında kendileri çalıştı. Kütüphanenin hizmete girmesi ile okuldan yapılan bilgilendirmede, “korona virüs sürecinde öğrencilerimizin yokluğunu yine öğrencilerimiz için fırsata dönüştürdük. Söz verdiğimiz gibi okulumuza tam donanımlı modern bir kütüphane kazandırdık. Bu vesileyle geçtiğimiz yıl yitirdiğimiz öğrencimiz, evladımız Gülin Korkusuz’un isminin bu kütüphanede yaşayacak olması da bizim için ayrı bir teselli sebebi. Emeği ve katkısı olan herkese yürekten teşekkürler” denildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.