Yaklaşan genel seçimlere dair Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye’nin dört bir yanında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Haber
13 Mayıs 2022 - Cuma 09:11 Bu haber 1117 kez okundu
 
Yaklaşan genel seçimlere dair Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye’nin dört bir yanında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Seçimlerde millet ittifakının adayına desteklemek amacıyla bir çok platform ve gönüllü kuruluş çalışmalarını sürdürürken Kılıçdaroğlu gönüllüleri de çalışmalarını hızlandırdı.
SİYASET Haberi
Yaklaşan genel seçimlere dair Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye’nin  dört bir yanında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Seçimlerde millet ittifakının adayına desteklemek amacıyla bir çok platform ve gönüllü kuruluş çalışmalarını sürdürürken Kılıçdaroğlu gönüllüleri de çalışmalarını hızlandırdı. Özellikle Anadolu ve güneydoğu Anadolu bölgelerinde son sürat çalışma sürdüren Kılıçdaroğlu gönüllülerinden sorumlu genel başkan danışmanı Av. Ahmet Nazif Yücel son olarak Şanlıurfa ve çevre illeri ziyaret etti. 

 

 

Gerçekleştirdiği bu ziyaretlerde gelecek seçimlerin önemine defalarca kere vurgu yapan Ahmet Nazif Yücel Mardin’in Gökçe köyünde bölgenin aile büyükleri ile görüştü ve insanların sorunlarını dinledi. AKP’den istifa eden 150 kişiyle birlikte toplamda 800 kişi Cumhuriyet halk partisine katılma kararı aldı. 

 

 

Bölgenin sevilen ailelerinden Yıldırım ailesinin en yaşlısı Cuma Yıldırım’a da Genel başkan adına parti rozeti takan Yücel, Çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz memleketi aydınlık güzel günlere kavuşturacağız dedi.
Bölgede Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun da çok sevildiğini belirten Yücel “hepimiz bir sonraki seçimde göreceğiz ki millet ittifakı doğu ve güneydoğu illerinden büyük bir zafer alarak ayrılacak.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaklaşan, genel, seçimlere, dair, Cumhuriyet, Halk, Partisi, Türkiye’nin, , dört, bir, yanında, çalışmalarına, ara, vermeden, devam, ediyor., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı