Urla'da Polislerin Sürpriz Konukları
Haber
09 Nisan 2022 - Cumartesi 12:06 Bu haber 1257 kez okundu
 
Urla'da Polislerin Sürpriz Konukları
Urla Kızılay Kadın ve Kızılay Engelsiz Urla Gönüllüleri , Türk Polis Teşkilatı'nın 177. yılı kutlamaları kapsamında, Çeşmealtı Polis Karakol Amirliğini ziyaret etti. Polislerin gününü kutladı.
ASAYİŞ Haberi
Urla'da Polislerin Sürpriz Konukları

Bahri Karataş ( KHA)

Türk Kızılay Urla Şubesi Başkanı Nurgül Saltık önderliğinde, Urla İlçe Emniyet Müdürlüğü Ek binasını gezip bilgi alan Engelsiz yürekler, yeni kurulan Yunus Timlerinin motorsikletlerine binerek mutlu oldular. Grup, ayrıca karakol binasında nezharethaneleri de gezip gördü.

"Hayata Bağlan Projemizin,Engelsiz Yürekleri Kurslarımızda" yaptıkları çalışmayı İlçe Emniyet Müdürümüz Zeynep Erdoğan'a a sunarak hatalarını kutladılar, diye konuşan NurgülSaltık, "Bu güzel gün için Urla İlçe Emniyet Müdürümüz Zeynep Erdoğan'a ve polis teşkilatımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.Kamu düzenini ve vatandaşın canı, malı ve temel hak ve özgürlüklerini korumakla görevli tüm polislerimizin haftalarını kutluyor, başarı dolu nice yıllar diliyoruz. Engelsiz Yüreklerimize sundukları bu etkinlik için de ayrıca teşekkür ediyor.Birlikte yol almaktan mutluluk duyuyoruz " dedi.

Gezi bitiminde Engelsiz Gençler, hep bir ağızdan " Polis haftası kutlu olsun " diye bağırdı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Urla'da, Polislerin, Sürpriz, Konukları, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı