Urla’da esnaf bir kez daha “Aydınhan” dedi
Haber
31 Mart 2022 - Perşembe 16:29 Bu haber 1393 kez okundu
 
Urla’da esnaf bir kez daha “Aydınhan” dedi
Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimli genel kurulunu seçime beyaz listeyle giren mevcut başkan Ahmet Birol Aydınhan kazandı.
GÜNDEM Haberi
Urla’da esnaf bir kez daha “Aydınhan” dedi

Bahri Karataş ( KHA)


Seçime Ahmet Birol Aydınhan, Murat Özün ve Fırat Gül girdi. Urla eski Belediye Tamirhane binasında yapılan seçim saat 11.00' de adayların konuşmasıyla başladı. 


Genel Kurula Urla Belediye Başkan Vekili Kaymakam Murtaza Dayanç ,İlçe Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Adem Aydoğdu, Urla eski Belediye Başkanı Sibel Uyar, siyasi parti temsilcileri ile STK' lılar katıldı .


 

 

Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimli genel kuruluna katılan Kaymakam Murtaza Dayanç, tüm adaylara başarılar diledi.Dayanç genel kurulun ve seçimin Urla'mıza yakışır şekilde centilmence gerçekleşeceğine inandığını belirterek,  sonuçların tüm Urla esnafına hayırlı olmasını diledi.

 

Adayların konulmasının ardından saat 13.00' te oy atmaya geçildi. Saat 17.00' de  oy atmanın  kapandığı sandıklarda  oy sayımına geçildi. Geçerli 1205 oyun 483' ünü kazanan mevcut başkan Ahmet Birol Aydınhan ve yönetim kurulu   seçimi kazandı.Murat Özün 410, Fırat Gül ise 312 oy aldı. Sayım sonrası kürsüye çıkan  Fırat Gül, seçimi kazanan Ahmet Birol Aydınhan' ın elini havaya kaldırıp tebrik etti. Ahmet Birol Aydınhan, kendilerini bir kez daha güvenip seçen esnafa teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Urla’da, esnaf, bir, kez, daha, “Aydınhan”, dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı