Urla'da Emniyet'ten eğitime destek etkinliği
Haber
24 Mart 2022 - Perşembe 16:52 Bu haber 1492 kez okundu
 
Urla'da Emniyet'ten eğitime destek etkinliği
Urla İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından tertip edilen etkinlikte satılacak olan 2'nci el ürünlerde elde edilecek gelir ,ihtiyacı olan çocukların eğitimlerinde kullanılacak.
EĞİTİM Haberi
Urla'da Emniyet'ten eğitime destek etkinliği

Bahri Karataş ( KHA)

 

 

İlçe Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan,"  Kolluk görevimizi yerine getirirken, sosyal sorumluluklarımızın da olduğunu unutmadan hareket etmekteyiz. Bu manada bizi destekleyen, Urla Güvenlik Hizmetleri Geliştirme ve Destekleme Derneği  ve Urla Kalkınma ve Gelişme Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Şeniz Doğancan ile LeBon Home’un ortaklarından Işıl Ekinbağ’ın destekleri, işbirliği ve koordinesinde, 28 Mart - 2 Nisan tarihleri arasında Sanat  Sokağında  bulunan LeBon Home mağazasında düzenlenecek olan 'Vintage Bazaar’da' çok şık ikinci el giysi, ayakkabı, çanta ve takılar uygun fiyatlarla satılacak.
Yapılacak bu etkinliğe; kullanmadıklarınızı bağışlayarak ve beğendiklerinizi satın alarak çift yönlü destek olabilirsiniz. Bu etkinlikte elde edilecek tüm gelir ihtiyacı olan çocuklarımızın eğitimlerine destek olmak amacıyla kullanılacak" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Urla'da, Emniyet'ten, eğitime, destek, etkinliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı