Torbalı Belediyesi, “İkinci Tiyatro Günleri” düzenliyor
Haber
12 Ocak 2022 - Çarşamba 10:25 Bu haber 1246 kez okundu
 
Torbalı Belediyesi, “İkinci Tiyatro Günleri” düzenliyor
SANAT Haberi
Torbalı Belediyesi, “İkinci Tiyatro Günleri” düzenliyor

Torbalı’da 2019 yılında ilki düzenlenen ve ilçe sakinleri tarafından yoğun ilgi gösterilen Torbalı Tiyatro Günleri’nin bu yıl ikincisi düzenleniyor

 

Torbalı Belediyesi, İkinci Tiyatro Günleri düzenliyor

Torbalı’da tiyatro şöleni başlıyor

 

Torbalı’da 2019 yılında ilki düzenlenen ve ilçe sakinleri tarafından yoğun ilgi gösterilen Torbalı Tiyatro Günleri,  yoğun talep üzerine bu yıl da düzenleniyor. Torbalı’da ikincisidüzenlenecek olan Torbalı Tiyatro Günleri iki dev klasik,izleyici ile buluşacak.  Nitelikli sanat anlayışı ile Torbalı’da tiyatro ve sanatın önemli dallarına verdiği destek ile farkını ortaya koyan Torbalı Belediyesi tarafından ücretsiz olarak düzenlenecek olan Torbalı Tiyatro Günleri, iki gün sürecek.  15-16 Ocak tarihlerinde düzenlenecek olan Torbalı Tiyatro Günleri’nde iki oyun sahnelenecek.

 

BAŞKAN TEKİN’DEN DAVET 

Torbalı Tiyatro Günleri’nin programları ise şu şeklide olacak: 

15 Ocak saat 20:00’da  “Ben Kara Fatma” oyunu, 16 Ocaksaat 20:00’da ise “Ben Hasan Tahsin” oyunu Belediye Kültür Merkezi 3’ncü katında seyirciyle buluşacak. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’in talimatı doğrultusunda düzenlenecek olan İkinci Torbalı Tiyatro Günleri öncesinde hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Ücretsiz bir şekilde Torbalı halkı ile buluşacak olan Torbalı Tiyatro Günleri’ne tüm ilçe sakinlerini davet eden Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, “Pandemiöncesi Torbalı halkı ile buluşturduğumuz ve yoğun ilgi gösterilen Torbalı Tiyatro Günleri’nin bu yıl ikincisini düzenliyoruz. Çok sevilen iki tiyatro oyunu  “Ben Kara Fatma” ve “Ben Hasan Tahsin” sanatseverlerle buluşacak. İkinci Torbalı Tiyatro Günleri’ne tüm tiyatro severleri bekleriz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Torbalı, Belediyesi,, “İkinci, Tiyatro, Günleri”, düzenliyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Torbalı Belediyesi, “İkinci Tiyatro Günleri” düzenliyor
Torbalı Belediyesi, “İkinci Tiyatro Günleri” düzenliyor
Yorumlar
Haber Yazılımı