TEMEL KARAMOLLAOĞLU: “EKONOMİK PANDEMİ İLE KARŞI KARŞIYAYIZ”
Haber
12 Mart 2022 - Cumartesi 10:00 Bu haber 959 kez okundu
 
TEMEL KARAMOLLAOĞLU: “EKONOMİK PANDEMİ İLE KARŞI KARŞIYAYIZ”
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Ekonomik pandemi’ ile karşı karşıyayız adeta! Evde vatandaşımız kombisini kapatıyor, esnafımız kepenk kapatıyor, dolmuş, otobüs ve taksi şoförlerimiz kontak kapatıyor” dedi.
SİYASET Haberi
TEMEL KARAMOLLAOĞLU: “EKONOMİK PANDEMİ İLE KARŞI KARŞIYAYIZ”

 

 

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu,  “Ekonomik pandemi’ ile karşı karşıyayız adeta! Evde vatandaşımız kombisini kapatıyor, esnafımız kepenk kapatıyor, dolmuş, otobüs ve taksi şoförlerimiz kontak kapatıyor” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Türkiye’nin ekonomik durumunu koronavirüs pandemisine benzetti. Akaryakıt, doğal gaz ve gıda ürünlerine gelen zamlara sosyal medya hesabından tepki gösteren Karamollaoğlu, “Hükümet ise gözünü, kulağını kapatmış; ya da daha vahimi görmezden, duymazdan geliyor” dedi.

Karamollaoğlu’nun yaptığı açıklama şöyle:

“Kapanma döneminden sonra şimdi de kapatma dönemini yaşıyoruz. ‘Ekonomik pandemi’ ile karşı karşıyayız adeta! -Evde vatandaşımız kombisini kapatıyor, -Esnafımız kepenk kapatıyor, -Dolmuş, otobüs ve taksi şoförlerimiz kontak kapatıyor; kapatmak zorunda kalıyor…

Hükümet ise gözünü, kulağını kapatmış; ya da daha vahimi görmezden, duymazdan geliyor. Halbuki, hayat pahalılığına karşı virüsle mücadele eder gibi ciddiyetle tedbir alınması gerekir. Gelinen noktada, öncelikle ‘eşel mobil sistemi’ derhal yeniden hayata geçirilmelidir.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: TEMEL, KARAMOLLAOĞLU:, “EKONOMİK, PANDEMİ, İLE, KARŞI, KARŞIYAYIZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı