Teknik tesisat malzemeleri uzmanı Mermekanik, Uzman kadro hızlı sevkiyatları sayesinde projelerinizde çözüm ortağınız.
Haber
10 Mart 2022 - Perşembe 09:32 Bu haber 1502 kez okundu
 
Teknik tesisat malzemeleri uzmanı Mermekanik, Uzman kadro hızlı sevkiyatları sayesinde projelerinizde çözüm ortağınız.
2010 yılından bu zamana kadar mekanik tesisat sektöründe tecrübe edinen Mermekanik mühendislik ekibi 2020 yılında tecrübelerini mekanik tesisat sektöründe hizmet veren imalatçı firmalarla paylaşmak için Mermekanik i kurdu. Mekanik tesisat malzemeleri tedariki sağlayan Mermekanik bayiliğini yaptığı kaliteli markalar sayesinde mekanik tesisat sektöründe vazgeçilmez hale gelmiştir. Türkiye’de bir çok özel projede referansları bulunan Mermekanik mühendislik Ankara merkezli olup Türkiye’de tüm şehirlere sevkiyatlar yapmaktadır.
GÜNDEM Haberi
Teknik tesisat malzemeleri uzmanı Mermekanik, Uzman kadro hızlı sevkiyatları sayesinde projelerinizde çözüm ortağınız.

Ayvaz vana bayisi Mermekanik !

Mekanik tesisat sektöründe güçlü ARGE’si ve kaliteli ürün üretimi yapan Ayvaz vana markasının en büyük ve stoklu bayiliğini yapan mermekanik Ayvaz vana üretiminde bulunan Esnek metal hortum, kompansatör, seviye kontrol, kondenstop, yüksek basınç vanaları, pirinç vanalar, yangın grubu ve yalıtım grubunda güçlü stok ve en iyi iskonto ile endüstriyel fabrikalar, konut projeleri ve kamu projelerinde ürün tedariği sağlamaktadır. Manyetik seviye göstergesi üretim çeşitleri bulunan Mermekanik bu alanda stok anlamında Türkiye’nin en güçlü ayvaz bayisi ünvanını elinde bulunduruyor.

GRP Su Deposu üreticisi mermekanik

Türkiye’de son yıllarda temiz su depolamada ve artış şartnamelerde GRP Su deposu geçmesi sebebi ile Ankara ve Malatya olmak üzere 2 adet üretim fabrikası bulunan Mermekanik GRP su deposu fiyatları ile ciddi avantajlar sağlamaktadır. Türkiye’de en iyi fiyat garantisi ve PPRC esaslı üretilen GRP modüler su deposu için anahtar teslim fiyatlar vermektedir. Özel villa projeleri, kamu projeleri (toki projelerinde) şehir hastanesi, metro gibi ciddi referansları bulunan mermekanik GRP su depolarında çözüm ortağı olmaya devam ediyor. GRP su deposu üretimi dışında halen projelerde talep edilen paslanmaz su deposu ve modüler galvaniz su deposu üretim ve montajı yapan mermekanik ekibi su deposu konusunda uzmanlaşmış mühendis kadrosu ile teknik çözümler desteğide sağlamaktadır.

Tesisat izolasyon malzemeleri tedarikçisi

Mekanik tesisat ses ve ısı izolasyonu sağlayan elastomerik kauçuk izolasyon boru izolasyonları ve elastomerik kauçuk levha satışı yapan armacell ve pa-flex markalarının Ankara bayiliğini üstlenmektedir. Anında stok teslim 13mm 32mm ve 50mm çıplak elastomerik kauçuk izolasyon ve alüminyum folyo kaplı ve kendinden yapışkanlı izolasyonlarıda kendi bünyesinde üretmektedir. Flexia havalandırma flex satışında iç Anadolu bölge ciro birinciliği ile flexiva Ankara bayiliği mermekanik gururla yürütmektedir. 

Tesisat malzemeleri adresi Mermekanik.

Mekanik tesisat hatlarında kullanılan PVC PPRC boru ve ek parçaları, demir boru, galvaniz boru, vana kelepçe gibi montaj ekipmanlarını da uygun fiyat ve kalite ile Mermekanik bayiliklerini yapmaktadır. Kelepçe üreticilerinden NORM kelepçe’nin Ankara bayisi olan Mermekanik, Dünya’nın bir çok ülkesine ihracat yapan Sardoğan Endüstri’nin de Ankara bayiliğini Mermekanik yapmaktadır. Tesisat malzemeleri denilince Ankara’da ilk aklan gelen Mermekanik Türkiye’de doğudan batıya bir çok inşaat firması referansları da mevcuttur. Kaynaklı patent ek parçalardan sardoğan marka satan mermekanik güçlü stoku ile bir çok partner esnafı ve inşaat firmalarında çözüm ortağıdır.

Yerden ısıtma borusu bayisi Mermekanik

Son yıllarda özellikle teknolojinin gelişmesiyle projelerde tercih edilen yerden ısıtma boruları ürün tedariği sağlayan mermekanik seçkin yerden ısıtma borusu markaları bayiliğini yapmaktadır. En kaliteli yerden ısıtma borusu markası giacomini ankara bayisi olan mermekanik güncel olarak elinde stok tutmaktadır. Giacomini yanı sıra rehau yerden ısıtma borusu, wavin pilsa yerden ısıtma borusu plastherm yerden ısıtma borusu bayiliğinide yapmaktadır. Türkiye’de güçlü stok ve uygun fiyatları ile yerden ısıtma borusu ürün tedariği sağlayan mermekanik yerden ısıtma imalatlarında mühendislik hizmetleri ile de çözüm sağlamaktadır.

ECA marka ısıtma tesisat ürünleri tedarikçisi Mermekanik

Kalitesi ile Türkiye’de mekanik tesisat projelerinde vazgeçilmez hale gelen ECA markasına ait bayiliğini yapan Mermekanik Ankara’daki deposunda ECA vanalar, ısıtma kollektörleri ECA pex köşe radyatör vanaları uygun fiyat ve stok tutmaktadır. Akıllı elektronik termostatik radyatör valfleri, termostatik valfler, krom ve pex bağlantılı termostatik vanalar mermekanik’ te stok tutulmaktadır. Küresel vanalarda doğalgaz vanaları, eca içme suyu küresel vanaları mermekanik en uygun fiyat garantisi ile stoktan hemen teslim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Teknik, tesisat, malzemeleri, uzmanı, Mermekanik,, Uzman, kadro, hızlı, sevkiyatları, sayesinde, projelerinizde, çözüm, ortağınız.,
Yorumlar
Haber Yazılımı