Sefo'dan, kendisini hedef gösteren Yeni Akit'e yanıt: 'Gazete bozması'
Haber
22 Haziran 2022 - Çarşamba 12:34 Bu haber 6531 kez okundu
 
Sefo'dan, kendisini hedef gösteren Yeni Akit'e yanıt: 'Gazete bozması'
Valilik talimatıyla, 'müzik yasağı' gerekçesiyle verdiği konserde sahneden indirilen ünlü rapçi Sefo, kendisini hedef gösteren Yeni Akit'e, sosyal medya hesabından yanıt verdi.
GÜNDEM Haberi
Sefo'dan, kendisini hedef gösteren Yeni Akit'e yanıt: 'Gazete bozması'

Ünlü rapçi Sefo, AKP'nin Covid-19 pandemisini bahane ederek sürdürdüğü 'müzik yasağı' gerekçesiyle, Valilik kararıyla Bodrum’da verdiği konserde sahneden indirilmişti.

 

Bu duruma sahneden iner inmez Instagram hesabından yaptığı paylaşımla çok sert tepki gösteren Sefo, “Arkadaşlar saat 00.30, Bodrum’dayız ve ben valiliğin talimatıyla sahneden indirildim. Bu ülkede gerçekten çok sıkıldım. Böyle bir şey olamaz ya. Saat 00.30, bu yasak 01.00’e kadar değil miydi? Saçmalık bu saçmalık. O kadar insan geldi buraya bekledi. Yarım saat vaktimiz yok mu şarkı çalabilmek adına? Neden ya neden? Ne istiyorsunuz anlamadım” ifadesini kullanmıştı.

 

AKİT TV HEDEF GÖSTERDİ, SEFO YANIT VERDİ

 

Son olarak, iktidara yakınlığıyla bilinen Yeni AKit,  duruma sosyal medya hesabından tepki gösteren Sefo’yu hedef aldı.

‘Şarkıcı bozması Sefo’ ifadelerini kullanan Akit, “Vatandaşlar, ‘Türkiye’yi beğenmiyorsan defol’ ifadeleriyle şarkıcı parçasına haddini bildirdi” dedi. Sefo ise, Yeni Akit'in paylaşımını alıntılayarak, "Gazete bozması akit tv" ifadelerini kullandı. 

 

BODRUM KAYMAKAMLIĞI'NDAN AÇIKLAMA GELMİŞTİ

 

Yaşananların gündem olmasının ardından Bodrum Kaymakamlığı, konu hakkında açıklama yaparak yasağın 24.00'den sonra geçerli olduğunu savunmuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sefo'dan,, kendisini, hedef, gösteren, Yeni, Akit'e, yanıt:, 'Gazete, bozması',
Yorumlar
Haber Yazılımı