MUSA ŞABAHAT : BİZ BİZE DEĞİL, BİZ DÜNYAYA YETERİZ.
Haber
27 Ocak 2022 - Perşembe 16:40 Bu haber 2875 kez okundu
 
MUSA ŞABAHAT : BİZ BİZE DEĞİL, BİZ DÜNYAYA YETERİZ.
GÜÇ BİRLİĞİ PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKANI MUSA ŞABAHAT : BİZ BİZE DEĞİL, BİZ DÜNYAYA YETERİZ.
SİYASET Haberi
 MUSA ŞABAHAT  :  BİZ BİZE DEĞİL, BİZ DÜNYAYA YETERİZ.

Güç Birliği Partisi İstanbul İl Başkanı Musa ŞABAHAT, İstanbul'da parti çalışmaları, teşkilatlanma ve gündeme dair konular hakkında bir basın bildirisi yayımladı.     

 

 Güç Birliği Partisi İstanbul İl Başkanı Musa ŞABAHAT '' öncelikle siz değerli basın kuruluşlarımız nezdinde de tüm İstanbullu hemşerilerimize selam ve muhabbetlerimi sunuyorum.  Bilindiği üzere İstanbul'da Güç Birliği Partisi olarak önce teşkilatlanmamızı tamamladık ve var gücümüz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.  İstanbul'da 29 ilçede teşkilatlanmamızı gerçekleştirdik ve ilçe başkanlarımız ile birlikte koordineli bir şekilde her gün vatandaşlarımıza partimizin misyonu ve vizyonu ile açıklamalar yapıp ülkemiz için projelerimiz, İstanbul'umuz için ​kaygılarımızı anlatıyoruz. Yapılacak ilk seçimde İstanbul teşkilatları hazırdır. Sayın Genel Başkanımız Ali KARNAP öncülüğünde inşallah Güç Birliği Partisi iktidarında ülkemiz ve İstanbul'umuz hak ettiği değeri bulacaktır. Ülkemizde olduğu gibi İstanbul'da da partimize olan teveccüh ve halkımızın olumlu yaklaşımı bizleri de ayrıca mutlu etmektedir.

 

Partimiz kurulduğu günden bu güne kadar her gün ülke refahı ve toplumsal huzuru için çalışmalar yapmaktadır. Yine siz değerli basınımız aracılığı ile kısaca partimizin misyonu ve vizyonundan kısa başlıklar ile bahsetmek isterim.       

 

 VİZYONUMUZ ;     

 Partimizin oluşturduğu siyasal, sosyal, kültürel ve ekonomik anlayışın, Türkiye'de topyekûn bir değişimi sağlayacak ve muasır medeniyet anlamında tarihin bize yüklemiş olduğu sorumlukla, yeni Türkiye Cumhuriyeti'nin lider ülke olması sağlanacaktır.   

 

 MİSYONUMUZ        

 Türkiye Cumhuriyeti'nde vatandaşlık hakkını kazanmış her bir bireyin , insanca yaşama hakkı bağlamında ; sosyal , kültürel , ekonomik , askeri ve dahi tüm alanlarda muasır medeniyeti i nşaa etmek ve bilimi önceleyen , üreten , müreffeh , güçlü ve tam bağımsız Türkiye idealinin gerçekleşmesi ile tüm dünyaya örnek olmaktır.

 

BİZ BİZE DEĞİL, BİZ DÜNYAYA YETERİZ.

 

Partimizin bu belirttiğimiz misyonu ve vizyonu dahilinde biz olabilme duygusu ile İstanbul teşkilatları olarak var gücümüzle çalışmaya ve halkımız için başarmaya bir söz verdik. Geleceğin lider ülkesi ve geleceğin dünya başkenti İstanbul için bu sözümüzün arkasındayız. İstanbul'umuz ile ilgili çalışmalarımız hakkında vatandaşlarımız ile hasbihal etmeye devam edeceğiz. Sözlerime son vermeden önce tekraren tüm İstanbullu halkımıza selam ve muhabbetlerimi sunarım. Biz bize değil, biz dünyaya yeteriz. '' dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , MUSA, ŞABAHAT, , :, , BİZ, BİZE, DEĞİL,, BİZ, DÜNYAYA, YETERİZ.,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
 MUSA ŞABAHAT  :  BİZ BİZE DEĞİL, BİZ DÜNYAYA YETERİZ.
Yorumlar
Haber Yazılımı