MİNİK RESUL’DEN BAŞKAN ÖMER GÜNEL’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Haber
18 Ocak 2022 - Salı 19:47 Bu haber 1455 kez okundu
 
MİNİK RESUL’DEN BAŞKAN ÖMER GÜNEL’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
GÜNDEM Haberi
MİNİK RESUL’DEN BAŞKAN ÖMER GÜNEL’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 

MİNİK RESUL’DEN BAŞKAN ÖMER GÜNEL’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ 

 

İkiçeşmelik Mahallesi’nde yaşayan 8 yaşındaki Resul Çelik, Kuşadası Belediyesi tarafından bölgeye çocuklar için yapılan yatırımlara teşekkür etmek için Başkan Ömer Günel’i makamında ziyaret etti. Derslerinde çok başarılı olan minik Resul’e çeşitli hediyeler veren Başkan Ömer Günel, “Kuşadası’nda her şeyi çocuklarımıza daha güzel bir gelecek sağlamak için yapıyoruz” dedi.

 

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, ilkokul 2. sınıf öğrencisi Resul Çelik’i, babası Sedat Çelik ile birlikte makamında misafir etti. Ziyarette Başkan Ömer Günel, minik Resul ile sohbet ederek belediye hizmetleri hakkında bilgi verdi. Resul’ün merak ettiği soruları da yanıtlayan Başkan Ömer Günel, derslerindeki başarısı nedeniyle tebrik ettiği Resul Çelik’e çeşitli hediyeler verdi.

 

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in gösterdiği ilgi ve yakınlık karşısında çok mutlu olduğunu ifade eden minik Resul, “Başkanımız çocukların eğlenceli vakit geçirebilmesi için mahallemizde yeni park ve oyun alanları yaptı. Bu nedenle tüm arkadaşlarım adına kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

 

“ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZİN TEMİNATI”

 

Çocukların bir ülkenin geleceğinin teminatı olduğunu belirten Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel de, “Çocuklarımızın gözlerindeki ışığı ve mutluluğu görmenin değeri paha biçilemez. Bütün çabamız bu yönde. Kuşadası Belediyesi olarak parkları, yeşil alanları, eğitim kurumları ve sosyal alanları ile çocuklarımıza daha güzel bir kent bırakabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MİNİK, RESUL’DEN, BAŞKAN, ÖMER, GÜNEL’E, TEŞEKKÜR, ZİYARETİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı