MEMLEKET PARTİSİ URLA'DA İLÇE KONGRESİNİ YAPTI
Haber
20 Şubat 2022 - Pazar 03:49 Bu haber 2465 kez okundu
 
MEMLEKET PARTİSİ URLA'DA İLÇE KONGRESİNİ YAPTI
Memleket Partisi Urla'da ilçe kongresini bugün yaptı, yeni başkan ve ilçe yönetim kurulu üyelerini seçti.
SİYASET Haberi
MEMLEKET PARTİSİ URLA'DA İLÇE KONGRESİNİ YAPTI

Daha önce istifa eden ve yerine kayyum atanan Memleket Partisi Urla İlçe Başkanlığı'na, Cem Doğan Evin seçildi.

Kongreye PM Üyesi Şeref Albeniz, MYK Üyesi Asuman Ali Güven, İzmir İl Başkanı Cüneyt Oğuz, il yönetim kurulu üyeleri, komşu ilçe başkanları ve partililer katıldı.

 

SORUNLARI AŞARIZ BÜYÜMEYE DEVAM EDERİZ

 

 Kongreye katılan Memleket Partisi İzmir İl Başkanı Cüneyt Oğuz, partinin, İzmir'de meydana gelen her sorunun karşısında güçlenerek çıktığını, her geçen gün şehirde büyümeye devam ettiğini söyledi.

 

GERÇEK ATATÜRKÇÜLER BU ÇATI ALTINDA

 

 Türkiye'nin sorunlarını dile getiren Memleket Partisi MYK üyesi Asuman Ali Güven, Urla'daki belediyenin içinde bulunduğu özel durumun altını çizdi. Güven, siyaseten yanlış tercihlerden dolayı, Urla'da bugün kayyumun yönettiği bir belediye yönetimi olduğunu söyledi. 'Bugün halkın iradesi temsil edilemiyor' diyen Güven, bu yanlışlıkların önüne geçmek için çözümün Memleket Partisi olduğunu, gerçek Atatürkçüler'in bu çatı altında buluştuğunu söyledi.

 

TEK ADAY TEK LİSTE

 

PM Üyesi Şeref Albeniz’in Divan Başkanlığı­'nı yaptığı kongrede, Cem Doğan Evin tek aday ve tek liste ile girdiği seçimi kazanarak, Memleket Partisi Urla İlçe Başkanı seçildi. İlçe yönetim kurulu üyeleri aşağıdaki isimlerden oluşuyor:

 

İLÇE BAŞKANI : CEM DOĞAN EVİN

 İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ :

AHMET FAİK DANIŞMENT ,ALİ BUĞRA ASTEKİN, AYLİN YURTSEVER ,BİNAY BAYRAM ,EMEL ELMASTAŞOĞLU ,ERDAL AKTAŞ ,GÜLÇİN ERDEM ,JÜLİDE GENÇER LEVENT GÜL ,MEHMET REFİK YILMAZ  MURAT ÖZYENGİNER, OKAY SERÇİNOĞLU  ÖMER YENİHAYAT, ULAŞ MURAT TAYLAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: MEMLEKET, PARTİSİ, URLA'DA, İLÇE, KONGRESİNİ, YAPTI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı