KONAK BELEDİYESİ BUZLANMAYA KARŞI ÖNLEM ALDI
Haber
24 Ocak 2022 - Pazartesi 10:36 Bu haber 2066 kez okundu
 
KONAK BELEDİYESİ BUZLANMAYA KARŞI ÖNLEM ALDI
SİYASET Haberi
 KONAK BELEDİYESİ BUZLANMAYA KARŞI ÖNLEM ALDI

Konak Belediyesi, soğuk hava şartlarının getirdiği olumsuzlukları gidermek için tüm ekipleri ile sahada çalışıyor. Gültepe ve Beştepeler bölgeleri başta olmak üzere buzlanmalara karşı tuzlama işlemi yapan Konak Belediyesi ekipleri, yaşanabilecek sorunların önüne geçmek için, çalışmalarını buzlanmanın yoğun yaşandığı cadde ve sokaklarda aralıksız sürdürüyor.

 

Konak Belediyesi, ülke genelinde olduğu gibi gündelik hayatı olumsuz etkileyen buzlanmalara karşı önlemlerini aldı. Konak Belediyesi ekipleri, ilçe sınırları içinde bulunan Gültepe, Beştepeler bölgeleri başta olmak üzere deniz seviyesinden yüksek olan yerleşim alanlarında vatandaşları yaşanabilecek olumsuzluklardan korumak için tuzlama çalışmalarını başlattı.

 

Gece boyunca yoğun mesai yapan konak belediyesi ekipleri buzlanan yolları kullanıma hazır hale getirdi. Özellikle sabahın erken saatlerinde trafiğe çıkacak olan vatandaşların güvenli bir sürüş gerçekleştirmeleri, yaya olarak cadde ve sokakları kullanan vatandaşların kayma ve düşme nedeniyle yaşanabilecek olası sorunların önüne geçmek için tüm ekiplerini seferber etti.  

 

Çalışmalarını soğuk havaların etkili olduğu kış mevsimi boyunca aralıksız sürdürecek olan Konak Belediyesi, özellikle bu bölgelerde yaşayan vatandaşların sabah saatlerinde yaşanan buzlanmaya karşı daha dikkatli olunması uyarısında bulundu.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: , KONAK, BELEDİYESİ, BUZLANMAYA, KARŞI, ÖNLEM, ALDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı