Kaymakam Dayanç, 24 saat halkın arasında
Haber
04 Mart 2022 - Cuma 21:14 Bu haber 1869 kez okundu
 
Kaymakam Dayanç, 24 saat halkın arasında
Urla Belediye Başkan Vekili Kaymakam Murtaza Dayanç beraberinde birim müdürleri ile Urla' yı karış karış geziyor.Dayanç, vatandaşı dinliyor,sorunları çözmek için yerinde gidip görüyor.
SİYASET Haberi
Kaymakam Dayanç, 24 saat halkın arasında

Murtaza Dayanç, dün ilk olarak şehit ve bir gazinin evine gidip onları dinledi. Ardından da, Gülbahçe Mahallesi'ni ziyaret etti. Bölgede yer alan Semt Merkezinde kursiyerlerle biraraya gelen Dayanç, istekleri dinledi. Ardından Mahalle de yer alan anaokulunu ziyaret etti. Okulun eksiklerini yerinde inceleyen Dayanç, sıkıntıların biran önce giderileceğini belirtti. Kahvehanede vatandaşlar ile de buluşan Kaymakam Dayanç, istekleri ve sorunları dinledi.

Belediye Başkan Vekili Kaymakam Murtaza Dayanç, daha sonra ilçede yer alan Hakan Çeken Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek, öğretmenler ve öğrenciler ile biraraya geldi. 

Öğrenciler ile sohbet eden Dayanç, "Sizlere güveniyoruz. Hepiniz ileride önemli makamlarda yer alarak ülkemizin geleceği olacaksınız. Derslerinizi ihmal etmeyin. Çok çalışın, bizler her zaman yanınızdayız" dedi. Öğretmenlerinde isteklerini dinleyen Dayanç, "Eğitim her daim önceliğimiz olmuştur. Okulumuzun ihtiyaçlarını birim müdürlerimizle birlikte not aldık. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz için elimizden geleni yapacağız" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, Dayanç,, 24, saat, halkın, arasında, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı