İYTE Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran İZİKAD “Jüri Özel Ödülü” aldı
Haber
25 Mart 2022 - Cuma 15:37 Bu haber 1274 kez okundu
 
İYTE Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran İZİKAD “Jüri Özel Ödülü” aldı
İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) tarafından düzenlenen İzmir 3. Girişimcilik Başarı Ödülleri “Jüri Özel Ödülünü” İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran kazandı.
GÜNDEM Haberi
İYTE Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran İZİKAD “Jüri Özel Ödülü” aldı

İZİKAD tarafından düzenlenen ‘İzmir 3. Girişimcilik Başarı Ödülleri’ töreninde, yılın başarılı iş kadınları ve kadın dostu kenti şehirler, başarılı iş kadınlarının ve kadına yönelik teşvik edici bir tutum takınan kurumlar ve kişiler ödüllendirildi.


 

 

İzmir’de yapılan ödül törenine İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörü Prof. Yusuf Baran, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, BASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kasalı, İzmir Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Turgay Esen, akademisyenler, STK Başkanları, İZİKAD üyeleri ve davetliler katıldı.

 

 

Törende konuşan Rektör Baran İZİKAD tarafından ödüle değer görüldüğü için mutlu ve gururlu olduğunu ifade ederek, “Kadının toplumun her alanında güçlü ve eşit bir şekilde yer almasını, eğitimden mahrum bırakılan kız çocuklarının eğitim görmesini sağlamak hepimizin görevi. Bir akademisyen, rektör ve bir vatansever olarak bu konuda çalışmaya devam edeceğim” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYTE, Rektörü, Prof., Dr., Yusuf, Baran, İZİKAD, “Jüri, Özel, Ödülü”, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı