İGC BASIN AKADEMİSİ YENİ DÖNEM EĞİTİMLERİ İÇİN SON GÜNLER
Haber
13 Ocak 2022 - Perşembe 16:58 Bu haber 1530 kez okundu
 
İGC BASIN AKADEMİSİ YENİ DÖNEM EĞİTİMLERİ İÇİN SON GÜNLER
İGC Basın Akademisi Ocak- Mart eğitimleri 17 Ocak’ta online olarak başlıyor. Pandemi önlemleri kapsamında 12 hafta süren hibrit eğitimlerin ilk 6 haftası online olarak yapılacak. Son kayıt tarihi 14 Ocak 2022. Başvurularınızı bekliyoruz.
EĞİTİM Haberi
İGC BASIN AKADEMİSİ YENİ DÖNEM EĞİTİMLERİ İÇİN SON GÜNLER

İGC BASIN AKADEMİSİ YENİ DÖNEM EĞİTİMLERİ İÇİN SON GÜNLER

** İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin(İGC), Avrupa Birliği(AB) hibe destek programı kapsamında kurduğu İGC Basın Akademisi Ocak- Mart eğitimleri 17 Ocak’ta online olarak başlıyor. Pandemi önlemleri kapsamında 12 hafta süren hibrit eğitimlerin ilk 6 haftası online olarak yapılacak. Son kayıt tarihi 14 Ocak 2022

İzmir Gazeteciler Cemiyeti(İGC) tarafından uygulanan ‘Basın Özgürlüğü için Örgütlü Gazeteciler ve Güçlü Dayanışma Projesi’ kapsamında kurulan İGC Basın Akademisi eğitimlerinin, ilk 6 haftası online olarak verilecek. 17 Ocak’ta başlayacak 12 haftalık eğitimlerin kalan 6 haftası ise, pandeminin seyrine göre yüz yüze ve online, hibrit olarak devam edecek. Eğitimler, çalışan gazetecilerin ve iletişim fakültesi öğrencilerinin de yararlanması için akşamları saat 19.00 - 21.00 saatleri arasında düzenlenecek.  

17 Ocak- 31 Mart 2022 periyodunda yapılacak eğitimler, ücretsiz olarak düzenlenecek ve 4 ana başlıkta değerli uzmanlar tarafından verilecek. 

Eğitim başlıkları: 

  • Yeni Medya(Sosyal Medya ve Dijital Uygulamalar) 

Doç.Dr.Altuğ Akın-Ahmet Buğra Tokmakoğlu (Her Salı)

  • Dijital Pazarlama- Gökhan Çakır (Her Perşembe)
  • Görsel ve İşitsel Medyada Yeni Teknolojiler ve Kullanımı-Dr.Alper Gedik (Çarşamba)
  • İngilizce Eğitimi (başlangıç-orta seviye)-Oğuz Can Güçlü- Luke James Kelly (Pazartesi-Cuma)

 

İngilizce eğitimi, iki ayrı seviyede, başlangıç ve orta seviye ve online olarak verilecek. Başvuru formuna https://igc.org.tr/igc/wp-content/uploads/2022/01/IGC-AKADEMI-7DONEM-KURS-BASVURU-FORMU.doc ulaşabilir, igcizmir@gmail adresine iletilebilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İGC, BASIN, AKADEMİSİ, YENİ, DÖNEM, EĞİTİMLERİ, İÇİN, SON, GÜNLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı