Halkın Kaymakam'ı Dayanç
Haber
18 Mart 2022 - Cuma 14:05 Bu haber 1133 kez okundu
 
Halkın Kaymakam'ı Dayanç
Murtaza Dayanç, şehit ve gazi yakınları ile yemekte buluştu,ardından Balıklıova ve Çeşmealtı' nda bürokratları ve muhtarlarla sorunları çözmek için kapı kapı dolaşıp, vatandaşın sorunlarını yerinde dinledi.
SİYASET Haberi
Halkın Kaymakam'ı Dayanç

 

Urla Belediye Başkan v. Kaymakam DAYANÇ Güvendik ve Denizli Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi...

Mahalle muhtarları ve fen işleri ekibinin de refakat ettiği programda Denizli ve Güvendik mahallelerimizde incelemeler yapan Dayanç, vatandaşlar ve esnafla bir araya gelerek, mevcut yolların standartlarının iyileştirilmesi, sahil bandı düzenlemesi, semt pazarı inşası ve planlanan diğer projeler konusunda vatandaşlara bilgilendirmede bulundu. Dayanç, "Çeşmealtı çok daha güzel bir yer olacak. Bu konuda iddialıyız, Çeşmealtı sahil şeridi Türkiye'nin en güzel sahillerinden biri olacak. Bu bölgeye ciddi bir yatırım planımız var, yollarda yapacağımız çalışmalara önümüzdeki hafta inşallah başlıyoruz" dedi.

" Eski ilkokul binası halkın hizmetine sunulacak"

 Dayanç ,beraberinde ilçe milli eğitim müdürü, mahalle muhtarı ve fen işleri ekibi olmak üzere okulda incelemelerde bulundu. Yıllardır kullanılmayarak metruk hale dönüşen okul binasının bir an önce yenilenerek, bahçe düzenlemesi ve peyzajı ile birlikte halkın hizmetine sunulması için çalışmalara başlanılması talimatını verdi.

" Şehit Aileleri ve Gazilerle yemekte "

İskele URİT Restoranda düzenlenen programda şehit aileleri ve gazilerle yemekte buluştu.

 Kaymakam Dayanç, “Sizler bizim başımızın tacı, aziz şehitlerimizin emanetisiniz, sizler için ne yapsak azdır, devletimizin tüm kurum ve kuruluşları ile her türlü yanınızdayız.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Halkın, Kaymakam'ı, Dayanç,
Yorumlar
Haber Yazılımı