Gelin alışveriş yapın, eğitime destek olun
Haber
28 Mart 2022 - Pazartesi 15:31 Bu haber 1211 kez okundu
 
Gelin alışveriş yapın, eğitime destek olun
Urla İlçe Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan' ın önderliğinde eğitime destek olmak amacıyla düzenlenen etkinlikte,ilk gün satılan ürünler kapışıldı.
EĞİTİM Haberi
Gelin alışveriş yapın, eğitime destek olun

Bahri Karataş (KHA)
 

Urla İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından tertip edilen etkinlikte ,satılacak olan ürünlerde elde edilecek gelir, ihtiyacı olan çocukların eğitimlerinde kullanılacak.


Urla Güvenlik Hizmetleri Geliştirme ve Destekleme Derneği  ve Urla Kalkınma ve Gelişme Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Şeniz Doğancan ile LeBon Home’un ortaklarından Avukat  Işıl Ekinbağ’ın destekleri, işbirliği ve koordinesinde düzenlenen etkinlikte satıştan elde edilen gelir,muhtaç çocukların eğitimlerinde kullanılacak. 

 

28 Mart - 2 Nisan tarihleri arasında Sanat  Sokağında  bulunan LeBon Home mağazasında düzenlenecek olan 'Vintage Bazaar’da' çok şık giysi, ayakkabı, çanta ve takılar uygun fiyatlarla satılıyor. 50 Tl'den 200 TL'ye kadar fiyatlarla satışa sunulan ürünler ilk gün  kapışıldı. 


 

İlçe Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan ,"  Kolluk görevimizi yerine getirirken, sosyal sorumluluklarımızın da olduğunu unutmadan hareket etmekteyiz.  'Vintage Bazaar’da' çok şık giysi, ayakkabı, çanta ve takılar uygun fiyatlarla satılacak.İlk gün vatandaşlar büyük bir ilgi gösterdi. Bu etkinlikte elde edilecek tüm gelir ihtiyacı olan çocuklarımızın eğitimlerine destek olmak amacıyla kullanılacak" dedi.
  

LeBon Home
Yeni Mah Zafer Cd No: 73
Vintage Bazaar
28 Mart - 2 Nisan 2022
11.00 - 19.00 saatleri arasında açık olacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gelin, alışveriş, yapın,, eğitime, destek, olun,
Yorumlar
Haber Yazılımı