Daha huzurlu Urla
Haber
26 Mart 2022 - Cumartesi 15:59 Bu haber 1413 kez okundu
 
Daha huzurlu Urla
İlçede araçların giremediği yerlere rahat girilmesi ve olaylara anında müdahale edilmesi için motorlu 3 yunus ekibi göreve başladı.
GÜNDEM Haberi
Daha huzurlu Urla

Bahri Karataş ( KHA)


Urla İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde  Motosikletli Polis Timleri " Yunuslar" göreve başladı. 

 

Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan' ın uzun zamandır üzerinde durduğu ve iki ay önce ilk hamlesini yaptığı proje bugün hayata geçti.

 

Bugün göreve başlayan motosikletli polisler ,başta asayiş ve narkotik olayları olmak üzere suç işleme amacındaki şahısların caydırılması, aranan şahısların yakalanması, meydana gelen olaylara en kısa sürede müdahale edilmesi ve şüpheli şahısların yakalanmasında etkin bir şekilde görev yapacak.


İlçe de polisin görünürlüğünün ve etkinliğinin arttırılması, bununla birlikte emniyet teşkilatının vitrini konumunda olması için 3 Yunus motosikletini getirtiren İlçe Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan, " Emniyet'in engel tanımayan Motosikletli Polis Timleri İlçemizde vatandaşın refahı, huzuru, asayişi ve trafikteki güvenliğini bir üst seviyeye çıkaracaktır.Araçların giremediği dar sokaklara rahatlıkla girebileceklerdir. Motosiklet Timi, olaylara daha hızlı ve anında müdahale edecektir.Görev alan arkadaşlarıma  başarılar dilerim " dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Daha, huzurlu, Urla,
Yorumlar
Haber Yazılımı