Çeşme Belediyesi ihtiyaç sahiplerine yardım kolileri dağıttı
Haber
03 Nisan 2022 - Pazar 09:51 Bu haber 1290 kez okundu
 
Çeşme Belediyesi ihtiyaç sahiplerine yardım kolileri dağıttı
Çeşme Belediyesi Ramazan ayında ‘Paylaştıkça artan bereket’ sloganıyla yaklaşık 5 bin gıda paketi ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor, geleneksel iftar çadırıyla Çeşmeliler buluşuyor.
GÜNDEM Haberi
Çeşme Belediyesi ihtiyaç sahiplerine yardım kolileri dağıttı

Ramazan ayına girerken hazırlıklarını tamamlayan Çeşme Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahipleri için gıda paketi hazırladı. Mahalle muhtarlarıyla ortak çalışılarak mahallede bulunan ihtiyaç sahipleri tespit edilirken, öncelik yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahipleri olarak belirlendi. Yaklaşık 5 bin adet gıda paketi vatandaşlara dağıtıldı.

 

 

 

Ramazan hazırlıkları kapsamında ilçedeki tüm camiler temizlenerek, dezenfekte edildi.Ramazan Ayı’nın ilk üç gününde Mehmetçik Parkı’nda iftar çadırı kurulacak. Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, Çeşmeliler ile birlikte iftar yapacak. Hazırlıklarla birebir ilgilenen Oran, “Pandemi nedeniyle Ramazan aylarımızı biraz buruk geçirdik. Bu Ramazan da vatandaşlarımızla birlikte olacağız. Ramazan ayının Dünya’ya ve ülkemize önce sağlık, sonra barış ve huzur getirmesini diliyorum." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çeşme, Belediyesi, ihtiyaç, sahiplerine, yardım, kolileri, dağıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı