Çamlaraltı Erkek Basketbol Takımı Türkiye Finallerinde
Haber
18 Şubat 2022 - Cuma 12:05 Bu haber 2238 kez okundu
 
Çamlaraltı Erkek Basketbol Takımı Türkiye Finallerinde
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Ortaokullar Arası Basketbol Turnuvası”nda mücadele eden Çamlaraltı Koleji Ortaokul Erkek Basketbol Takımı Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.
SPOR Haberi
Çamlaraltı Erkek Basketbol Takımı Türkiye Finallerinde

2021-2022 eğitim ve öğretim yılının ilk döneminde gerçekleştirilen İzmir ili müsabakalarında Çamlaraltı Koleji’ni temsil eden Yıldızlar Erkek Basketbol Takımı, İzmir maçlarında elde ettiği başarı sonrası şimdi de Türkiye Şampiyonası’nda grup maçlarında ter dökecek.

İzmir’de bulunan tüm ortaokulların yarıştığı il müsabakalarında başarılı bir grafik çizen Çamlaraltı Yıldızlar Erkek Basketbol Takımı, kazandığı maçlar sayesinde gruplardan çıkarak 28 Şubat-3 Mart arasında Mersin’de düzenlenecek Ortaokullar Arası Türkiye Basketbol Şampiyonası’nda grup maçlarında yarışma şansı elde etti.

Öğrencilerinin ilk kez böyle bir platformda yer almalarına rağmen İzmir’de başarılı bir performans sergilediklerini ifade eden Çamlaraltı Koleji Beden Eğitimi Öğretmeni ve aynı zamanda takımın antrenörü olan Özkan Keser, “Tüm heyecanlarına rağmen çıktıkları grup maçlarında büyük bir başarı gösteren öğrencilerimiz, Mersin’de daha büyük bir organizasyonda yarışacak olmanın sevinci ve coşkusuyla hazırlıklarını sürdürüyor. Dersleriyle birlikte yoğun bir tempoda yürüttükleri antrenmanlarda standart üstü bir efor sarfediyorlar. Bu özverinin güzel sonuçlarını da Türkiye Şampiyonası’nda öncelikle dörtlü gruplardan çıkıp yarı finallere kalarak alacağımızdan şüphem yok. Hem okulumuz hem de antrenörleri öğrencilerimizin büyük destekçisi. Güzel bir dereceyle ayrılacağımız bir turnuva olmasını diliyorum” diye konuştu.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Çamlaraltı, Erkek, Basketbol, Takımı, Türkiye, Finallerinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı