Alaşehir'de Ali İsmail Korkmaz Anılıyor
Haber
12 Şubat 2022 - Cumartesi 11:07 Bu haber 7360 kez okundu
 
Alaşehir'de Ali İsmail Korkmaz Anılıyor
CHP Alaşehir İlçe Gençlik Kolları, Ali İsmail Korkmaz Şahsında Tüm Gezi Şehitlerini Bir Kez Daha Anmak İçin "Ali İsmail Korkmaz Futbol Turnuvası" Düzenleniyor.
GÜNDEM Haberi
Alaşehir'de Ali İsmail Korkmaz Anılıyor

CHP Alaşehir İlçe Gençlik Kolları, Gezi direnişi sırasında Eskişehir’de dövülerek yaşamını kaybeden Ali İsmail Korkmaz şahsında tüm Gezi şehitlerini bir kez daha anmak için Ali İsmail Korkmaz Futbol Turnuvası düzenleniyor.

Alaşehir'de 2017 yılında ilk kez düzenlenen Ali İsmail Korkmaz Futbol Turnuvası bu sene "Dostluk ve Kardeşlik" başlığı altında ikinci defa yapılıyor. 16 takımın katılımıyla Cumhuriyet Parkta gerçekleşmekte olan turnuvayı Şampiyon olarak tamamlayan ekip'e özel bir otel'de tatil, İkinci olan ekip'e ise kahvaltı ikram edileceği öğrenildi.

Turnuva ile ilgili bir açıklama gerçekleştiren CHP Alaşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Leyla Özdem "Geçtiğimiz yıllarda birincisi yapılan turnuva'nın devamı olarak düşündük.Ali İsmail Korkmaz şahsında, İnandığı doğrular esasında hayatını kaybetmiş olan tüm yol arkadaşlarımızıda saygı ve sevgiyle anıyoruz.

Ayrıca Türkiye liglerinde sıkça rastlanılan cinsiyetçi küfürler ve ırkçı nefret söylemlerine turnuvada izin vermiyoruz.Benzer etkinliklerimiz devam edecek. "diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Alaşehir'de, Ali, İsmail, Korkmaz, Anılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı