Haber
28 Şubat 2022 - Pazartesi 09:49 Bu haber 1434 kez okundu
 
- Haberi

İzmir'in ünlü estetik doktoru Opr. Dr. Ahmet Aksoylar yaşamını yitirdi

İzmir'in Alsancak semtinde muayenehanesi bulunan Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Ahmet Aksoylar, fenalaşarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Estetik ve plastik cerrahi alanında İzmir'in tanınmış isimlerinden olan 61 yaşındaki Opr. Dr. Ahmet Aksoylar'un ölüm nedeni tam olarak öğrenilemedi. Kalp krizi geçirmiş olabileceği belirtilen Aksoylar'un ani vefatı yakınlarını ve yasa boğdu. Urla'da yaşayan Dr. Aksoylar'ın Alsancak semtinde muayenehanesi vardı.

Yardımsever bir hekim olan Ahmet Aksoylar, dün ( pazar günü) Alsancak Hocazade Camii'nde öğle namazının  ardından  Güvendik Mezarlığında, gözyaşları içinde toprağa verildi .

DR. AHMET AKSOYLAR KİMDİR?

Dr. Ahmet Aksoylar, 1961 yılında Bornova’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Bornova’da gördü.

1978 yılında İzmir Atatürk Lisesinden mezun oldu ve aynı yıl Ege Üniversitesi Tıp Fakültesine başladı. 1984 yılında Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra ilk görev yeri olan Erzincan- Tercan- Mercan Sağlık Ocağında 1988 yılına kadar çalıştı ve ardından 3 yıl İzmir Büyük Şehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi'nde pratisyen hekim olarak görev yaptı.

1991 - 1997 yılları arasında Ankara Dışkapı Eğitim Hastanesinde; Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını yaptı. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olarak 1997 yılından bu yana İzmir Tepecik Eğitim Hastanesi'nde görev yapıyordu. 

Aynı zamanda özel muayenehanesinde çalışan Dr. Aksoylar evli ve bir çocuk babasıydı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı