Yerelin Sesi

Güzelbahçe’de ‘Vandallar’ Yine İş Başında

Güzelbahçe’de ‘Vandallar’ Yine İş Başında
14 Temmuz 2020 - 15:49

Güzelbahçe’de ‘Vandallar’ Yine İş Başında

Güzelbahçe Belediyesi’nin yapmış olduğu Mavi Bayraklı Plaj başta olmak üzere çocuk oyun grupları, parklar ve hizmet alanları kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından tahrip edildi.

Geçtiğimiz günlerde Başkan Mustafa İnce’nin kendi sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerin ardından, yeni yapılan Mavi Bayraklı plajın kapıları kırılıp, lavaboları tahrip edildi, çocuk oyun gruplarını kırıp zarar verildi.

“YAPAN ZİHNİYETİ KINIYORUM”

Güzelbahçe’de birkaç bölgede bu tür tahribatların yaşandığını belirten Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, “Ekiplerimiz her gün alanda. Parklarda yapmış olduğumuz lavaboların musluklarını çıkartıp, tuvalet taşlarını kırmışlar. Büyük bir özveri ve emek verdiğimiz Güzelbahçe’nin ilk Mavi Bayraklı Plajının duş kapılarını söküp, kırmışlar. Çocuk oyun gruplarını kırmışlar. Bu yapılanların tek bir tarifi var: ‘Vandalizm’dir” dedi.

“VATANA İHANET”

Bunu yapanların insanlıktan nasibini almamış kimseler olduğunu kaydeden Başkan İnce, “Bu yapılanlar bizi hizmetlerimizden geriye götürmeyecektir. Yapılan davranışın kabul edilir bir yanı yok. Biz daha iyiyi daha güzeli nasıl yaparız diye düşünürken bazı kendini bilmezlerin bu davranışlarda bulunmaları sadece vatana ihanet olarak tanımlarım. Vatandaşlarımızdan isteğimiz bu tür davranışlarda bulunanlara karşı tepkileri göstermeleri bizlere ya da polise bilgi vermelerini istiyoruz” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.