Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Gördes’te dere temizlik çalışması yapıldı

MANİSA İL GENELİNDE DERE YATAKLARINDA TAŞKIN YAŞANMAMASI İÇİN ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜREN MASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, GÖRDES İLÇESİNE BAĞLI KORUBAŞI MAHALLESİNDE 3 KİLOMETRELİK TEMİZLİK ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Gördes’te dere temizlik çalışması yapıldı
32 views
01 Şubat 2021 - 14:03

Manisa İl genelinde dere yataklarında taşkın yaşanmaması için çalışmalarını aralıksız sürdüren MASKİ Genel Müdürlüğü, Gördes ilçesine bağlı Korubaşı Mahallesinde 3 kilometrelik temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, dere yataklarında taşkın yaşanmaması için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekiplerince Gördes ilçesine bağlı Korubaşı Mahallesinde de dere temizlik çalışması gerçekleştirildi. Yapılan 3 kilometrelik çalışma ile dere yatağı rüsubattan arındırılarak güvenli hale getirildi.

Mahalle Muhtarı Halil İnci de yapılan çalışma için teşekkür ederek, “Çalışmadan memnunuz. Çok güzel hizmet yapıldı. Sağlıklı su akışı sağlandı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e hizmetleri nedeniyle teşekkür ediyoruz” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.