Yerelin Sesi

Foça’da Veteriner kliniği açıldı.

Foça’da Veteriner kliniği açıldı.
29 Mart 2019 - 14:06

Foça’da Veteriner kliniği açıldı.
Foça’da Veteriner kliniğinin açılışını Cumhur İttifaki Belediye Başkan adayı Serdar Mersin ve Ak parti Foça ilçe başkanı İrfan Çalışkan  yaptı.
Klinik sahibi Ömer Sağıroğlu Almanya da Stuttgart kentinde doğmuş.İlk ve Orta öğrenimini Almanya’da yapmış.Fırat üniversitesi  veterinerlik  fakültesinden  üst düzey eğitim ve bilgi birikimiyle mezun olmuş. Daha sonra meslektaşı olan ablasıyla Bir sene istanbulda petkliniğinde çalışmış. 
Sağıroğlu  yaptığı açıklamada “Bu arada da inceleme ve araştırma maksadıylayla yedikule hayvan barınağında aktif olarak görev aldım. Hekimliğinin geliştirmek, hızlı ve doğru karara varabilmek, sorumluluk ve içgüdü yeteğeneini geliştirmek adına yurtiçi ve yurtdışı da birçok seminere ve kongrelere katıldım. Küçük dostlarımızın sağlığını korumak, hastalık durumlarında ise modern veteriner tıbbın tüm olanaklarını kullanarak hastalıklarını teşhis etmeyi ve kısa sürede tedavi etmeyi kendine misyon edindim. Askerlik için geldiği güzel foçanın Karataşına bastım ve ayrılmadım. Hekimliği 15 yıldır Foçadan sürdürmekteyim.
Veteriner kliniğimde dahili ve harici hastalıkların teşhis ve tedavisi, tam donanımlı ameliyathanesinde genel cerrahi, ortopedik cerrahi, jinekolojik operasyon ve göz hastalıklarını, ağız ve diş operasyonları gerçekleştirmektedir. Ayrıca koruyucu hekimlik ve danışmanlık hizmetleri de verilmektedir. Kliniğin tek gerçeği sabır sevgi ve şevkattir.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi