Firuze Urla Kafe Açıldı! - Yerelin SesiYerelin Sesi

5 Aralık 2021 - 23:29

Firuze Urla Kafe Açıldı!

Firuze Urla Kafe Açıldı!
Son Güncelleme :

06 Kasım 2021 - 18:02

85 views
reklam

Firuze Urla Kafe açıldı!

Urla’da genç girişimci iş insanı Naşit Duğan, Bülent Börekçilik’in ardından ikinci mekanı “Firuze Urla Kafe” yi hizmete açtı.

“Firuze Urla” Baratalı Bulvarı’nda vatandaşa bugün merhaba dedi.İş yerinin önü adeta bir çiçek bahçesini andırır gibiydi.

Eşsiz romantik bir ortamda Lezzeti Ala börekleri, tatlıları, kurabiyeleri ve dünyaca ünlü kahvelerini afiyetle yudumlayacağınız spesiyal ürünler Urlalı vatandaşların beğenisine sunuldu.

Urla’nın genç, dinamik iş insanı Naşit Duğan ’ın ikinci işletmesi olan “Firuze Urla”nın açılışına STK’lılar ve vatandaşlar büyük ilgigösterdi.

Açılışa, Ak Parti ilçe Başkanı Murat Nart, Cumhuriyet Halk Parti bir dönem önceki Urla Belediye Başkan Aday Adayı Kemal AY, Urla Ziraat Odası Başkanı Muharrem Uslucan, Urla Bosna Dernek Yönetimi adına Erşan Eroğlu, Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimi Adına Cevdet Evran, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Hacı İsa Mahallesi Muhtarı İbrahim Yazıcı, Urla Esnaf Odası Başkan Adayı Fırat Gül ve Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Urla Esnaf Odası Başkan Adayı Murat Özün, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.Açılış kurdelesini bir çok kişi kesti.

Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Fırat Gül’ün Yönetim Kurulu listesinde olan Naşit Dugan’ı ekip arkadaşları ve Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Gül yalnız bırakmadı. Tüm ekip, açılışı yapılan işletme önünde hatıra fotoğrafı çektirip Urlalı esnaflara el sallayarak ileride yapılacak olan Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerin de desteklerini istedi.

Naşit Duğan, pandemi döneminde ikinci işletmeyi açmanın gururunu yaşadığını, işyerinin her kesime hitap ettiğini, ürünlerin günlük ve taze olduğunu, Urlalı vatandaşları beklediklerini söyledi.

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.