FETÖ'cü hakim ve emniyet amiri 6 kişi kaçamadan yakalandı - Yerelin SesiYerelin Sesi

26 Ekim 2021 - 19:41

FETÖ’cü hakim ve emniyet amiri 6 kişi kaçamadan yakalandı

reklam
FETÖ’cü hakim ve emniyet amiri 6 kişi kaçamadan yakalandı
Son Güncelleme :

17 Eylül 2021 - 14:35

reklam

FETÖ’cü hakim ve emniyet amiri 6 kişi kaçamadan yakalandı

Aralarında eski hakim ve emniyet amirinin de bulunduğu 4’ü erkek 6 kişi Urla’dan Yunanistan’a kaçmak isterken, jandarma tarafından gözaltına alındı

YouTube video

 

Bahri Karataş ( KHA)

İzmir’in Urla İlçesinde aralarında eski hakim ve eski emniyet amirinin de bulunduğu 6 kişi yasadışı yollarla Yunanistan’a kaçmak isterken yakalandı.

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Koordinesinde ,terör örgütü üyesi mensuplarının faaliyetlerinin engellenmesi ve deşifre edilmesine yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında, Urla ilçesi Yağcılar Mahallesi Sahil bölgesinde 15 Eylül 2021 tarihinde bir gurup FETO üyesi ve ailesinin deniz yoluyla Yunanistan’a kaçacağı ihbarını aldı.

YouTube video

 

İl Jandarma ve Urla İlçe Komutanlığı ekipleri, düzenledikleri operasyonla Yağcılar Mahallesi sahil hattında hükümlü olarak aranan eski Emniyet Amiri M.F.C., eski Komiser Yardımcısı M.G. ile eski Sağlık Teknikeri eşi T.G., ve kovuşturması devam eden eski Hakim M.K., eski Gümrük Memuru A.M.D. ile Öğretmen S..D., deniz yoluyla Yunanistan’a kaçmaya çalışırken suçüstü yakaladı .

Gözaltına alınan 4 ‘ ü erkek, 2 ‘ si bayan şüphelinin adli işlemlerinin devam ettiği belirtildi.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam