Yerelin Sesi

Esra Sezer, ‘Çeşmeli’ Oluyor

Esra Sezer, ‘Çeşmeli’ Oluyor
29 Haziran 2020 - 8:11

Esra Sezer, ‘Çeşmeli’ Oluyor

 

Çeşme Marina Yacht Clup’da sahne alan ve büyük bir coşku ve konser havasında geçen sahne performansıyla dinleyicileri büyüleyen Esra Sezer’de İzmirli olan ünlüler kervanına katılıyor.

Daha önce Çeşmeye tatil amacıyla gelmediğini ve bulunduğu süre içinde buraya aşık olduğunu itiraf eden Sezer, “Burayı çok sevdim. En kısa sürede buradan bir ev sahibi olarak Çeşmeliler kervanında yerimi alacağım. Bence huzurun adresi, Çeşme” dedi.

Yarışma programı ‘Rising Star’ finalinde tüyleri diken diken eden performansından sonra “Ama hala” ve “Çilli bom” isimli şarkılarıyla müzik severlerle buluşan Esra Sezer, temmuz ayının ilk haftasında yepyeni bir Single müjdesi verdi. Sezer, “Sözü ve müziği Erman Türkoğuz ve Hüsamettin Hüner’e ait son derece romantik bir parça olan “Seni Seviyorum”un çalışmalarında finale geldik. MYO exclusive ve İzmir Medya’nın desteğiyle benim için yepyeni bir dönem başlıyor. Birçok projeye imza atmaya başladık. Seni Seviyorum’un çekimleri de bizler için çok keyifliydi” diye konuştu.


“TÜRK HALKI ONU SEVDİ”
MYO Exculusive ve İzmir Medya’nın Strateji ve Marka Planlama Koordinatörü Batukan Polatkan ise Esra Sezer’in Bodrum ve Antalya’da yoğun bir program başlattıklarını belirterek, “Esra Sezer’i Türk halkı çok sevdi. Onun inanılmaz başarı öyküsünü ve sanata olan aşkını halkımıza anlatmak için çok yönlü ve planlı çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.