Yerelin Sesi

Esnaflardan CHP Buca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Süne’ye Tam Destek

Esnaflardan CHP Buca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Süne’ye Tam Destek
26 Aralık 2018 - 9:46

Esnaflardan CHP Buca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Süne’ye tam destek

CHP Buca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Süne, yaptığı seçim ziyaretlerinde esnaflardan tam destek gördü.

Cumhuriyet Halk Partisi Buca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Süne, seçim çalışmalarına start verdiği günden bu yana ziyaretlerine devam ediyor. 3 dönem CHP Buca İlçe Başkanlığı ve önceki dönem CHP PM Üyeliği görevlerini yapmış olan Süne esnafa yaptığı ziyaretlerde esnaftan tam destek aldı. Kısa bir süre önce “Genel merkezimiz görev verdiği takdirde Buca’da yüzde ellinin üstünde oy alırım” diyen aday adayı Bucalıların yoğun desteğini görüyor.

Ziyaret ettiği esnaflarla çay içip sorunlarını dinleyen Mehmet Süne, Buca’da esnafın siftahsız kepenk kapatmaması için elinden geleni yapacağını belirtti. Aday adayı şunları söyledi; “İzmir’de alışveriş yapılacak sakin, ferah ve güzel bir ilçe dendiğinde Buca’nın akıllara gelmesi için çalışacağız. Buca her kesime hitap etmesinin yanı sıra insanların giyimden gıdaya geniş bir yelpazede alışveriş için insanların tercih ettiği bir ilçe olacak”

“Esnafımız bizim için büyük önem taşıyor”

Esnaf ziyaretleri esnasında büyük ilgi gören Süne sözlerini şu şekilde bitirdi; “Esnafımız yaptığımız ziyaretlerde büyük ilgi gösteriyor. 34 yıldır Buca’da yaşamış, siyasi hayatını Buca’da sürdürmüş bir kardeşiniz olarak bu teveccühü görmek beni çok mutlu ediyor. Daha önce de söyledim halkımızın ve esnafımızın bu teveccühüne dayanarak yineliyorum, genel merkezimiz görev verdiği takdirde yüzde elinin üzerinde oy alırım.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi