Emniyet Müdüründen Alkışlanacak Davranış ! - Yerelin SesiYerelin Sesi

6 Aralık 2021 - 00:06

Emniyet Müdüründen Alkışlanacak Davranış !

Emniyet Müdüründen Alkışlanacak Davranış !
Son Güncelleme :

22 Kasım 2021 - 15:36

96 views
reklam

Emniyet müdüründen alkışlanacak davranış !

Bahri Karataş ( KHA)

Urla İlçe Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan sosyal sorumluluk alanında yaşayan Kızılay gönüllüsü 16 engelli genci, Pınar Karşıyaka- HDİ Sigorta Afyon Spor Süperlig Erkekler Basketbol maçına götürdü.

Urla İlçe Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan, Kızılay Gönüllüsü 16 engelli çocuk ve genci yanlarında bulunan veli ve refakatçileri ile birlikte pazar günü Pınar Karşıyaka-HDİ Sigorta Afyon Spor Süperlig basketbol karşılaşmasında misafir etti.

İlçe Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan’ın öncülüğünde sosyal farkındalık yaratmak için yapılan organizasyonda, ilçeden hareket eden 38 kişilik kafile önce Karşıyaka Girne Caddesinde yemek yedi, daha sonra saat 15.30 da maçı izlemek için stada geçti.

Maç öncesinde parke üzerine çıkan gençler basket atışları ile eğlendiler ve hoş zaman geçirdiler.

Maç boyunca yerlerinde duramayan kafile maçın bitimi ile Karşıyakalı basketbolcular ile zafer kutladılar ve bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan , ” Çocuklarımız ve aileleri rutin yaşantılarından uzaklaşarak güzel bir gün geçirdiler.Bu tür organizasyonlar onlara moral veriyor.Mutlulukları gözlerinden okunuyordu.Aralıklarla bu gibi etkinliklere götürmeye devam edeceğiz.Onları mutlu etmek çok güzel ” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.