Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Emirdağ OSB’ye 12 milyon TL’lik yatırım

AFYONKARAHİSAR’IN EMİRDAĞ BELEDİYE BAŞKANI SERKAN KOYUNCU’NUN GİRİŞİMLERİ İLE EMİRDAĞ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’NE YATIRIMCI BİR FİRMA 12 MİLYON LİRALIK YATIRIMLA YAKLAŞIK 30 KİŞİLİK İSTİHDAM SAĞLAYACAĞI FABRİKANIN TEMELİNİ ATTI.

Emirdağ OSB’ye 12 milyon TL’lik yatırım
47 views
09 Kasım 2020 - 15:00

Afyonkarahisar Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun girişimleri ile Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi’ne (OSB) yatırımcı bir firma 12 milyon liralık yatırımla yaklaşık 30 kişilik istihdam sağlayacağı fabrikanın temelini attı.

Emirdağ OSB’de düzenlenen fabrikanın temel atma törenine Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil İbrahim Aktepe, OSB Müdürü Oğuzhan Şamil Çil ve diğer misafirler katıldı. Temel atma töreni korona virüs tedbirleri altında gerçekleşti.

Emirdağ OSB’de yatırımların devam edeceğini söyleyen Başkan Koyuncu, “Belediye başkanlığı görevine geldiğimiz günden itibaren Emirdağ OSB’ye yatırımcı çekmek için yoğun bir şekilde çalışma gerçekleştirdik. Şimdiye kadar önemli firmalar OSB’ye yatırım gerçekleştirdi. OSB’miz gün geçtikçe büyümeye, gelişmeye ve istihdam yaratmaya devam ediyor. Bugünde ilçemizde faaliyet gösteren firma yetkilileri ile beraber önemli bir yatırım için temel atma töreni gerçekleştirdik. Türkiye ve Avrupa’ da faaliyet gösteren değerli hemşerilerimiz başta olmak üzere yatırım yapmak isteyen tüm yatırımcılarımızı Emirdağ OSB’ye bekliyoruz. Biz her zaman onların yanındayız” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.