Yerelin Sesi

Emekli ve Öğrenciler için Gelecek Balçova’da

Emekli ve Öğrenciler için Gelecek Balçova’da
296 views
14 Ocak 2019 - 7:50

Aslanoğlu, hem  Balçovalıları hem de öğrencileri mutlu edecek 

“Emekli ve Öğrenciler için Gelecek Balçova’da”

CHP Balçova Belediye Başkan A. Adayı Şenol Aslanoğlu, hazırladığı projeleri ile Balçova’yı geleceğe hazırlıyor. “Emekli ve öğrenciler için Gelecek Balçova’da” sloganıyla da bir proje geliştiren Aslanoğlu, öğrencilerin, özellikle emekli ailelerin yanında konaklamasını sağlayarak hem ailelerin ek gelir elde etmesini hem de öğrencilerin huzurlu ve sıcak bir barınma imkanına kavuşmasının yolunu açıyor.

CHP Balçova Belediye Başkan Aday Adayı Şenol Aslanoğlu, sokak hayvanları için Can Dostlar evi ve Dijital Balçova projelerinden sonra gündeme getirdiği yeni projesi ile bir üniversite kenti olan Balçova’da emekli aileler ile öğrencileri buluşturarak yeni bir sosyal alan yaratıyor. 

Aile ortamı sıcak yuva

Yaşadıkları evi öğrencilere açarak aynı zamanda kültürel yaşantılarını, misafirperverliklerini ve cömertliklerini de sergileyecek olan Balçovalılar için yeni bir kazanç kapısı yaratılacağını ifade eden CHP Balçova Belediye Başkan Aday Adayı Şenol Aslanoğlu, “Öğrenciler için de aile yanında konaklama, hem güvenlik hem özgürlük hem de rahatlık anlamında onların yüzünü güldürecek. Ekonomi Üniversitesi ve DEÜ İle birlikte yürütülmesi öngörülen projede üniversiteler tarafından onaylanmış ve denetimi yapılacak evlerde gönül rahatlığı ile yaşayacak öğrenciler eğitim hayatlarına sıkıntısız devam ederken, uzaktaki ailelerin de içi rahat edecek. Ülkemizde ki yurt sayısının yetersizliği bu şekilde çözülecek ” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.