Yerelin Sesi

Elektrikler 30 Nisan’a Kadar Kesilmeyecek

Elektrikler 30 Nisan’a Kadar Kesilmeyecek
29 Mart 2020 - 9:36

Elektrikler 30 Nisan’a Kadar Kesilmeyecek

 

Koronavirüs salgını nedeniyle mağduriyetlerin önüne geçmek isteyen Aydem ve Gediz Elektrik, 30 Nisan tarihine kadar evlerin elektriğini kesmeme kararı aldı.

Ege Bölgesi’nde Aydem ile Aydın, Denizli, Muğla’da, Gediz Elektrik ile İzmir ve Manisa’da hizmet veren Aydem Enerji tarafından yapılan açıklamada, zor günlerde borçlar nedeniyle vatandaşların mağdur olmasını istemediklerini vurguladı.

“DAYANIŞMAYI ÖNEMSİYORUZ”
Yapılan açıklamada, “Küresel salgın nedeniyle kritik bir süreçten geçiyoruz. Bu dönemde, toplumsal dayanışmayı çok önemsiyoruz. Yaşadığımız zor dönemde tüm zamanını evinde geçiren vatandaşlarımızı düşünüyoruz. Evde kal çağrısının ülkemizin ve halkımızın geleceği açısından hayati önem taşıdığının bilinciyle hareket ediyoruz” denildi.

TAKSİTLE ÖDENEBİLECEK
Aydem ve Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ’nin açıklamasında ayrıca abonelerin borçlarını ödeyebilmesini kolaylaştırmak amacıyla taksitlendirme yapıldığı belirtildi. Borçlar, kredi kartına 9 aya kadar varan sürelerde taksitlendirilebilecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi