Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Ekrem İmamoğlu’na İzmir’den ilk ziyaret Serdar Aksoy’dan

Ekrem İmamoğlu’na İzmir’den ilk ziyaret Serdar Aksoy’dan
783 views
23 Nisan 2019 - 14:07

Ekrem İmamoğlu’na İzmir’den ilk ziyaret Serdar Aksoy’dan

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere İstanbul’a gitti.

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, yardımcısı Mehmet Cin, Basın Müdürü Haydar Koçak ve danışman Faik Bozkuş ile birlikte ilk ziyaretini Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na gerçekleştirdi.

Menemen Belediye Başkanı Aksoy “Sayın başkanım seçimi kazanmamıza rağmen kutlamaları aynı heyecanla yapamadık. Çünkü bütün dikkatlerimiz İstanbul seçimleri için ekranlarındaydı. 17 gün boyunca verdiğiniz mücadele ile Türk milletinin kalbini fethetdiniz. Bunu Maltepe mitingde de kanıtlamış oldunuz. Adeta  2. Kuvay-i Milliye zaferini kazandınız. Bu nedenle gelecek kuşaklar adına ve tüm ülkem adına bir kez daha verdiğiniz mücadeleyi kutluyorum, başarılar diliyorum. Huzurunda Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan hain saldırıyı kınamadan gecemeyeceğim.” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu Aksoy’a ziyaretleri için teşekkür ederek “İzmir ziyaretim sırasında sizi de ziyaret etmek isterim. Görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

Ayrıca Başkan Danışmanı Faik Bozkuş ile İmamoğlu’nun birbirlerine olan benzerliği şu konuşma ile dikkat çekti,

İmamoğlu, Bozkuş’u gördüğünde, ‘Hakikatten inanılmaz benziyoruz. Eğer soran olursa ‘kendisi dayım olur’ dersin’ dedi. Ardından Bozkuş kendisi ile Selfie ( Özçekim) yapmayı talep edince İmamoğlu Bozkuş’u kırmadı ve beraber selfie yaptılar.

Aksoy, ardından 2.dönemini Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nu makamında ziyaret etti. Aksoy Kerimoğlu’na Menemen testisi hediye etti ve Kerimoğlu’nu Menemen’e davet etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.