EFODER’den Gaziemir’de Hayvan Dostu Stant - Yerelin SesiYerelin Sesi

6 Aralık 2021 - 14:12

EFODER’den Gaziemir’de Hayvan Dostu Stant

EFODER’den Gaziemir’de Hayvan Dostu Stant
Son Güncelleme :

25 Nisan 2019 - 15:08

412 views
reklam

Gaziemir Belediyesi’nin düzenlediği 22. Gaziemir Ulusal ve Uluslararası Çocuk Şenliği  bünyesinde bulunan birçok farklı etkinlikle İzmirlilerle buluştu. Stant alanları için de yer ayrılan organizasyonun konuklarından biri de Ege Fikir Ortaklığı Derneği(EFODER) oldu.  

24 Kasım 2014 tarihinde İzmir’de Sosyal Sorumluluk Projeleri ve Kalkınma Projeleri Gerçekleştirmek amacıyla kurulan EFODER derneği, 20-28 Nisan tarihleri arasında düzenlenen şenlikte kermes standı açtı. Amaçları arasında ihtiyaç sahibi, dezavantajlı halkımızın ve sokak hayvanlarımızın yaşam haklarını koruyup kollamak, beslenme, barınma ve sağlık alanlarındaki her türlü ihtiyaçlarını gidermek olan dernek, gönüllü ortaklarıyla birlikte kermes boyunca yapılan tüm yardımlarla bu ve bunun gibi amaçlarını yerine getirmeyi hedefliyor. Stant da EFODER gönüllüleri ve bir çok gönüllünün el emeğiyle hazırladıkları ürünler yer alıyor.

Standın açıldığı günden bu güne hayvan sahiplendirmelerini de hayata geçirmeyi başaran EFODER; sahiplendirilmeyi bekleyen hayvanları ve amacı doğrultusundaki hedefleriyle siz hayvan dostlarının ziyaretini bekliyor.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.