Doğan Ve Subay Ailesinin Mutlu Gününde Nikahı Başkan Öküzcüoğlu Kıydı - Yerelin SesiYerelin Sesi

27 Ekim 2021 - 22:56

Doğan Ve Subay Ailesinin Mutlu Gününde Nikahı Başkan Öküzcüoğlu Kıydı

reklam reklam
Doğan Ve Subay Ailesinin Mutlu Gününde Nikahı Başkan Öküzcüoğlu Kıydı
Son Güncelleme :

10 Ekim 2021 - 17:43

27 views
reklam

Doğan ve Subay Ailesinin Mutlu Günü

Manisa Alaşehir ‘de gazetecilik yapan Nurettin Doğan’ın Avukat kızı Buket Doğan ve meslektaşı Avukat Hüseyin Subay ile dünya evine girdi.

Yeni çiftlerin nikahı Alaşehir Turkuaz Kır Düğün Bahçesi’nde yapılan törenle kıyıldı, İzmir İnciraltı Beyaz Ev Düğün Salonu’nda düğün yapıldı.

Çiftlerin nikahını Alaşehir Belediye başkanı Ahmet Öküzcüoğlu kıydı. Şahitliklerini İzmir Barosu eski genel sekreterlerinden Avukat Erol Özcan ve MHP Alaşehir Belediye Meclis üyesi olan Avukat Bilgehan Noyan yaptılar.

Avukat çiftlerin düğünlerine Alaşehir Belediye başkanı Ahmet Öküzcüoğlu ve eşi Selen Öküzcüoğlu, MHP Merkez Yönetim Kurulu üyesi Ali Uçak, Alaşehir AK Parti İlçe başkanı Yaşar Demirel, Alaşehir MHP ilçe başkanı ve Ziraat Odası başkanı Necdet Türk , Alaşehir CHP eski ilçe başkanı Ahmet Akgündüz , Sivil Toplum örgütü başkanları ve davetlilerin katıldığı düğün töreninde yemek olarak tas kebabı, tavuk sulu çorba, pilav, cacık, irmik tatlısı ve keşkek ikram edildi.
Düğüne katılan davetliler, gönüllerince eğlendiler. Doğan ve Subay ailesi bu mutlu günde kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlere teşekkür etti.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam