Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Deprem fırsatçılarını böyle görüntüledi

İZMİR’DE YAŞANAN DEPREMİN ARDINDAN DEPREMZEDELER İÇİN DAĞITILAN YARDIM MALZEMELERİNİ İHTİYAÇLARI OLMADIKLARI HALDE ALAN İKİ KADIN BİR BAŞKA KADIN TARAFINDAN CEP TELEFONUYLA KAYDEDİLDİ. YARDIM MALZEMELERİNİ ALAN KADINLARIN ‘ALDIYSAK SİZE NE?’ DEMESİ İSE TEPKİYE NEDEN OLDU.

Deprem fırsatçılarını böyle görüntüledi
51 views
05 Kasım 2020 - 12:00

İzmir’de yaşanan depremin ardından depremzedeler için dağıtılan yardım malzemelerini ihtiyaçları olmadıkları halde alan iki kadın bir başka kadın tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Yardım malzemelerini alan kadınların ’Aldıysak size ne’ demesi ise tepkiye neden oldu.

İzmir’deki depremin ardından tüm Türkiye seferber olarak bölgeye depremzedeler için yardım malzemesi gönderirken, ihtiyaç sahibi olmayan iki kadının yardım malzemelerini alarak sağlam evlerine götürmeleri bir başka kadın tarafından telefonla kaydedildi. Bir yandan telefonla çekim yaparken bir yandan da yardım malzemelerini alan kadınlara ‘Neden yardım malzemelerini aldınız’ sorusu üzerine gelişen diyalogda yardım malzemelerinden alan kadınlardan biri ‘Aldıysak size ne’ diyerek çekim yapan kadına bağırmaya başladı. Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından yardım malzemelerini alan kadınlara tepki yağdı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.