Yerelin Sesi

DEMOKRAT PARTİ İZMİR’DE YEREL SEÇİM MESAİSİ

DEMOKRAT PARTİ İZMİR’DE YEREL SEÇİM MESAİSİ
21 Aralık 2018 - 14:15
Demokrat Parti İzmir İl Başkanlığı olarak 30 ilçe ile Büyükşehir’de yerel seçimler için aday çıkaracağız.

 

2014 Yılında Yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde MHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Murat Taşer, MHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Mehmet Toptaş ve beraberlerinde MHP Torbalı ve 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Demokrat Parti’nin Torbalı Belediye Başkan adaylığı için ismi geçen Yurdadoğ Mutlu Demokrat Parti İzmir İl Başkanımız Metin Dökmeciler’e nezaket ziyaretinde bulundular.

Yapılan Ziyaret esnasında İl Teşkilat Başkanı Ahmet Nedim Turbil, İl Başkan Yardımcısı Minür Bulut ve Torbalı İlçe Başkanırilecek olan yerel seçimlerde halkın çıkarlarıyla ilgili ortak paydalarda birleşilmesi gerekliliği üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Demokrat Parti İzmir İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen görüşmede demokrasi anlayışının getirdiği çok sesliliği, ilkesel birlikteliğin önemine vurgu yapılarak önemli olan halkın menfaati noktasında bir araya gelerek hizmet üretmektir ifadeleri kullanıldı.

Demokrat Parti İzmir İl Başkanı Metin Dökmeciler yapmış olduğu konuşmada; İzmir İl Teşkilatı olarak 2 Aralık 2018 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen Temsilciler Meclisi Toplantısında alınan karar doğrultusunda kendi irademizi ortaya koyarak 15 Aralıkta Başlayıp 15 Ocak 2019 tarihine kadar devam edecek başta Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve 30 İlçede Belediye Başkan Aday Adayı müracaatlarını kabul etmekteyiz.

Demokrat Parti İzmir İl Başkanlığı olarak 30 ilçe ile Büyükşehir’de yerel seçimler için aday çıkaracaklarını vurgulayan Dökmeciler;

“Bugün içinde bulunduğumuz süreçte partiler arasında ittifaklar konuşuluyor. Genel Merkezler nezdinde yapılan ikili görüşmeler dahilinde İl Başkanlığımıza bir işbirliği çalışması yapılacağı noktasında bilgi verilmemiştir. Demokratlar olarak İrademiz Kırat logosu ile ilimizdeki tüm seçim bölgelerinde belediye başkan ve meclis üyeleri ile yerel seçimlerde seçim pusulasında yerimizi almak olacaktır.

Belediye Başkanlıkları ve Meclis Üyelikleri için müracaatlar, il başkanlığımız tarafından 15 Ocak 2019 Saat 17:00’a kadar alınacaktır.

31 Mart 2019 Yerel seçimlerinin, ülkenin gidişatından endişe duyan, milliyetçi-muhafazakar, Atatürk değerlerine bağlı vatandaşlarımız için yeniden daha önce vermiş oldukları kararları gözden geçirme günü olacaktır. Vatandaşlarımızın Türkiye gerçeklerini görerek sandığa gideceğine inanıyor ve Yerel Seçimlerde Demokrat İzmir olarak Kırat’ın Damgasını Vurması adına yoğun bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.

Demokrat Parti İzmir İl Başkanlığınca 17 Aralık tarihinde Buca İlçe Başkanlık binasında düzenlenen toplantıda Buca, Urla ve Torbalı belediye başkan aday adayları tanıtıldı.

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Yerel Seçimlerde Demokrat İzmir olarak irademizi ortaya koyarak halkımızın oylarına talibiz. İzmir’de Başta Büyükşehir olmak üzere 30 ilçede eksiksiz olarak Belediye Başkan Adaylarımız olacaktır.” diye konuştu.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi