Yerelin Sesi

Çocuklar Hayallerini Hem Çizdi Hem Anlattı

Çocuklar Hayallerini Hem Çizdi Hem Anlattı
23 Nisan 2020 - 12:40

Çocuklar Hayallerini Hem Çizdi Hem Anlattı

 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İzmir Şubesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılı nedeniyle hazırladığı videoyu sosyal medya hesaplarından paylaştı. Çocuklara, “Evde olmasaydınız nerede olmak isterdiniz” diye sorulan videoda, çocukların sorunun yanıtlarını çizerek vermeleri istendi.

Çocuklardan kimisi okulda olup şarkı söylemeyi resmederken, kimisi de bisikletiyle sokakları gezme isteğini resmetti. 23 Nisan’da sahile inip tüm çocukların bayramını kutlayıp onlarla arkadaş olmayı dileyenlerin yanı sıra Cumhuriyet Meydanı’ndaki kutlamalara katılacaklardan, havuz kenarında arkadaşlarıyla dondurma yemek isteyenlere kadar birbirinden farklı yanıtlar yüzleri gülümsetti.

18 AYLIKTAN 12 YAŞINA KADAR
Peyzaj Mimarları Odası İzmir Şubesi, yaşları 1,5 ila 12 arasında değişen miniklerin hayallerini duyurmak için böyle bir video hazırladıklarını belirtti. Çok sayıda vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği videolar YouTube ve peyzaj mimarları odasının sosyal medya hesaplarından izlenebilecek.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi