Yerelin Sesi

Çocuklar ‘bayram’ etsin diye

Çocuklar ‘bayram’ etsin diye
648 views
28 Temmuz 2020 - 12:06

Çocuklar ‘bayram’ etsin diye

Kurban Bayramı öncesi harekete geçen İzmir Toplumsal Uyuşturucu İle Mücadele ve Eğitim Derneği (İZTUMED) çocukları sevindirmeye devam ediyor. İZTUMED Başkanı Bedri Yalçın, gerek esnafın desteği gerekse hayırseverlerin yardımıyla yetim ve öksüz çocuklar ile dar gelirli ailelerin çocuklarını sevindirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Derneğin 6 ay önce kurulmasına karşın bir çok ailenin yardımına koştuklarını ifade eden Başkan Yalçın, bugüne kadar 63 çocuğu giydirdiklerini belirtti. Yardımları sürdüreceklerini kaydeden Yalçın, “Bir evladımızın giydirilmesi 180 ila 230 TL arasında değişiyor. Bunun içinde çorap, atlet, külot, ayakkabı, pantolon, gömlek, elbise var ve tam takım olarak alıyoruz. Bu süreçte Dore Damatlık, Pırıltı Gelinlik, Yağız Kına, Derin Sposa gibi Kemeraltı’nda faaliyet gösteren firmalara destekleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

BİR ÇOCUĞU DA SİZ SEVİNDİRİN

İZTUMED Başkanı Bedri Yalçın daha fazla çocuğu sevindirmek için hayırseverlerin desteğine ihtiyaçları olduğunu kaydederek, “Sosyal medya hesaplarımızdan bizimle irtibata geçerek veya orada belirttiğimiz banka hesap numaralarına destek olarak ihtiyaç sahibi miniklere bayramı yaşatalım” diye konuştu.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.