Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Çiğli’de üst yapı çalışmaları hız kesmiyor

İZMİR’İN ÇİĞLİ İLÇESİNDE, BELEDİYE TARAFINDAN KENT GENELİNDE BAŞLATILAN ÜST YAPI ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA BORDÜR VE TRETUVAR YAPIMI, ÇEVRE DÜZENLEMESİ VE PARKE TAŞ ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR.

Çiğli’de üst yapı çalışmaları hız kesmiyor
38 views
11 Kasım 2020 - 14:15

İzmir’in Çiğli ilçesinde, belediye tarafından kent genelinde başlatılan üst yapı çalışmaları kapsamında bordür ve tretuvar yapımı, çevre düzenlemesi ve parke taş çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Çiğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Evka-2 Mahallesi 6812 sokakta bulunan parkta kauçuk kaplama ve parke taş döşeme, Güzeltepe Mahallesi 8156 sokak ve İnönü Mahallesi 9207 sokakta bordür yapımı, Ataşehir Mahallesi 8211/15 sokakta parke taş döşeme, Uğur Mumcu Mahallesi 8925 sokakta ve Balatçık Mahallesi 8914/5 sokakta çevre düzenlemesi çalışmalarını eş zamanlı olarak sürdürüyor.

Balatçık’ta yapımı devam eden köprünün ise kısa sürede tamamlanarak hizmete gireceği ifade edildi. Üst yapı çalışmalarıyla ilgili ilçe genelinde çalışmaları yoğunlaştırdıklarını ifade eden Başkan Gümrükçü, “Ekiplerimiz tüm mahallelerde incelemelerde bulunuyor. Gerekli gördükleri çalışmaları aciliyet durumlarına göre sıraya koyuyor. Evka-2, Güzeltepe, İnönü, Ataşehir, Balatçık ve Uğur Mumcu Mahallelerindeki çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Tüm hemşehrilerimizin konforlu bir yaşam sürmesi adına çalışmalarımız diğer mahallelerimizde de program dahilinde devam edecek” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.