Yerelin Sesi

CHP’li Süne: Buca’nın Adını Altın Harflerle Tarihe Yazdıracağız

CHP’li Süne: Buca’nın Adını Altın Harflerle Tarihe Yazdıracağız
22 Ocak 2019 - 9:41

CHP’li Süne: Buca’nın adını altın harflerle tarihe yazdıracağız

CHP Buca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Süne, Bucalı gençlerin büyük bir cevhere sahip olduğunu söyleyerek Buca’nın adını Bucalı gençlerin çalışmalarıyla tarihe yazdıracaklarını söyledi.

Buca’da 3 dönem kongreyle Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ilçe başkanlığına seçilen, il yöneticiliği ve önceki dönem PM üyeliği görevlerinde bulunan Mehmet Süne, Bucaspor’un 1. Lig’e dönmesi için elinden geleni yapacağını açıkladı. Daha önce yaptığı “genel merkezimiz görev verdiği takdirde yüzde 50’nin üzerinde oy ile seçimi kazanırım” iddiasını yineleyen CHP’li Süne; “Buca’da gençleri spor ve bilime yönlendirip her dalda Buca’nın adını tarihe altın harflerle yazdıracağız” dedi.

“Bucalı gençlerin büyük potansiyeli var”

Buca’da her alanda yapılacak faaliyetlerle Bucalı gençlerin adını her alanda duyuracaklarını söyleyen Süne şunları söyledi; “Bucamız barındırdığı kültürler kadar zengin, insanları gibi güzel bir ilçe. Sanata, spora ve bilime yatkın gençlerimizle inanılmaz büyük bir potansiyelimiz var. Doğru şekilde desteklemekle, ufak ama destekleyeci projelerle Bucalı bu gençler sayesinde Buca’nın adını altın harflerle tarihe yazdıracağız.”

“Bucaspor’un 1. Lig’e dönmesi için elimizden geleni yapacağız”

İzmir’in 1. Lig’de olan son takımının Bucaspor olduğunu hatırlatan Mehmet Süne; “Bucaspor’un 1. Lig’e dönmesi için elimizden geleni yapacağız. Bucalı gençlerin isteyip elde edemeyeceği bir şey yok. Bucaspor hem Bucamızı hem de İzmirimizi tekrar 1. Lig’de temsil etsin diye üzerimize ne düşerse yapacağız. Bunun yanı sıra sporun her dalında Buca’nın önemli liglerde temsil edilmesi için amatör kulüplere katkı sağlayacağız.”

Ekler (1)

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi