Yerelin Sesi

CHP’Lİ SÜNE; “Atatürk’ün çocuklara verdiği önem çocuklarımız için yapacaklarımızın işaretçisidir”

CHP’Lİ SÜNE; “Atatürk’ün çocuklara verdiği önem çocuklarımız için yapacaklarımızın işaretçisidir”
24 Aralık 2018 - 11:41

CHP’li Süne: Atatürk’ün çocuklara verdiği önem çocuklarımız için yapacaklarımızın işaretçisidir

Yerel seçimlerde Buca’da iddialı aday adayı CHP’li Mehmet Süne Buca’da çocukların unutulmaması gerektiğini söyleyerek “Buca’da geleceğimiz olan çocuklarımız için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

3 dönem CHP Buca İlçe Başkanlığı ve önceki dönem CHP PM Üyeliği görevlerinde bulunan CHP Buca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Süne “geleceğimiz” dediği çocukların ihmal edilmemesi gerektiğini söyledi. Ağacın yaşken eğildiğini belirten Süne; “Çocuklarımız bizim geleceğimiz, ihmal etmememiz gerekiyor, çocuklarımıza ne kadar sağlıklı ve güven içerisinde bir çocukluk dönemi sağlarsak ilerleyen yıllarda o kadar bilinçli ve ülkemize yararlı vatandaşlar kazanırız” dedi.

“Atatürk’ün çocuklara olan sevgisi çocuklarımıza verdiğim önemin işaretçisidir”

Çocuklara armağan edilen tek bayramın Türkiye’de olduğunu hatırlatan Süne şunları söyledi; “Ülkemizin ve partimizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara verdiği önem çocuklarımız için yapacaklarımızın işaretçisidir. Geleceğimiz olan çocuklarımızın huzur ve güven ortamı içerisinde yaşaması, çağdaş, bilimsel eğitim alması, sanatla yoğrulması için görev verildiği takdirde elimizden gelen her şeyi yapacağız.

“Buca’da her sokağı güven ve huzur içerisinde adım atılabilecek hale getireceğiz.”

Buca’nın her mahallesinin parklarıyla konuşulacağını ifade eden CHP Buca Belediye Başkan Aday Adayı sözlerini şu şekilde bitirdi; “Her gün gazete manşetlerinde çocuk istismarı haberleri yer alırken Buca’da bu duruma savaş açacağız. Buca’nın her sokağını günün her saatinde güven ve huzur içerisinde adım atılabilecek hale getireceğiz. Çocuklarımızın en az bir sanat veya spor dalında uğraş vermesi için teşvik edeceğiz. İzmir’de sanat ve spor dendiğinde Bucamız adını yetenekli çocukları ile de hatırlatacak.”

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi